کدخبر : 161190
یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
فاقددیدگاه
پرینت

۷۴۷۷ نفر در ایام نوروز توسط پزشکان مراکز خدمات جامع سلامت تنگستان ویزیت شدند

جنوب پرس: رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت : هفت هزار و 747 نفر در ایام نوروز توسط پزشکان مراکز خدمات جامع سلامت تنگستان ویزیت و اقدامات لازم انجام و خدمات مورد نیاز به آنها ارائه شد.

7477 نفر در ایام نوروز توسط پزشکان مراکز خدمات جامع سلامت تنگستان ویزیت شدند

 عادل مقدس امروز ظهر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری  جنوب پرس ، در شهرستان تنگستان اظهار داشت: در ایام نوروز با انجام برنامه ریزی‌های لازم در روزهای تعطیل نیز، خدمات شبکه بهداشت و درمان تنگستان متوقف نگردید و تلاش‌ها در راستای افزایش رضایتمندی مردم صورت گرفته است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان افزود: بازگشایی مراکز خدمات جامع سلامت در ایام تعطیلات کمک بسیاری جهت جلوگیری از بلاتکلیفی و سردرگمی مردم کرد و خوشبختانه توانستیم به عنوان خدمتگزار در راستای همراهی با مردم قدم برداریم.

وی بیان داشت: در ایام نوروز، خدمات دندانپزشکی و آزمایشگاه‌های سطح شهرستان نیز متوقف نشده و در این میان ۴۹۶ نفر از خدمات دندانپزشکی و ۱۱۰۷ نفر نیز از خدمات واحد آزمایشگاه استفاده کردند.

مقدس واکسیناسیون را از خدمات مهم بهداشت و درمان در جهت جلوگیری از بروز بیماریها عنوان کرد و افزود: واکسیناسیون رده‌های مختلف سنی به قوت خود در ایام نوروز ادامه داشته و  ۳۳۰ نفر توسط واکسیناتورهای این شبکه واکسینه شدند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان خدمات بهداشت و درمان را محدود به محیط‌های فیزیکی ثابت بهداشت و درمان ندانست و تصریح کرد: با برپایی کمپ‌های اورژانس در ساحل دلوار به دلیل اقامت مسافرین در این محل و وجود دریا، منطقه گردشگری خاییز اهرم به دلیل کوهستانی بودن منطقه و مجموعه آبگرم اهرم به دلیل مراجعه مستمر و استقبال مردم از این محل، خدمات بهداشت و درمان را گسترش دادیم.

 منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما