کدخبر : 161174
یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
فاقددیدگاه
پرینت

مردم هشدارها را جدی بگیرند/ لزوم بسیج امکانات دستگاه های اجرایی

جنوب پرس: اهواز - نماینده خوزستان درمجلس خبرگان گفت: مردم باید با رعایت خونسردی به هشدارهای لازم مسئولان توجه و دستگاه های اجرایی باید نیروی انسانی و ظرفیت مالی خود را برای کمک به مردم بسیج کنند.
مردم هشدارها را جدی بگیرند/ لزوم بسیج امکانات دستگاه های اجرایی

به گزارش جنوب پرس ، آیت الله محسن حیدری پیش از ظهر امروز یکشنبه با اشاره به بازدید از ستاد بحران استانداری خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: وضعیت فوق العاده استان خوزستان به دلیل بارندگی و سیلاب‌های اخیر اعلام شده است.

وی افزود: این روزها مردم خوزستان در مقابل یک آزمون الهی قرار گرفته‌اند که باید هوشمندانه و عاقلانه با آن برخورد کنند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: بلایای طبیعی همه جا رخ می‌دهد ولی مردمی می‌توانند سربلند شوند که عاقلانه در این شرایط اقدام کنند.

آیت الله حیدری بیان کرد: مردم باید با رعایت خونسردی به هشدارهای لازم مسئولان توجه و حالت فوق العاده ای به خود بگیرند. همچنین دستگاه‌های اجرایی باید نیروی انسانی و ظرفیت مالی خود را برای کمک به مردم بسیج کنند.

وی با تأکید بر اینکه شهروندان باید به توصیه‌ها و هشدارها توجه کنند، ادامه داد: مردم باید از حضور در کنار رودخانه‌ها و مسیل ها به شدت اجتناب کنند چون با رهاسازی آب خطر جانی برای آنها ایجاد می‌شود.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در پایان گفت: مردم باید همکاری لازم را داشته باشند چون نیروهای امدادی باید به مناطق سیل زده اعزام شوند و نباید درگیر سهل انگاری حضور شهروندان در کنار رودخانه‌ها شوند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما