کدخبر : 161074
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۶
فاقددیدگاه
پرینت

ظرفیت اسکان اولیه مسافران نوروزی در بندر دیر تکمیل شد

جنوب پرس: فرماندار شهرستان دیر گفت: شب گذشته ظرفیت اسکان اولیه در بندر دیر شامل مدارس و مکان‌هایی که شهرداری برای اسکان مسافران در نظر گرفته بود تکمیل شدند.

ظرفیت اسکان اولیه مسافران نوروزی در بندر دیر تکمیل شد

کریم علی‌حسنی امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری  جنوب پرس ، در شهرستان دیر با اشاره به سیر صعودی حضور مسافران نوروزی در شهرستان دیر اظهار داشت:بیشترین حضور مسافران نوروزی در کنار ساحل و پارک‌های ساحلی بوده است ، البته گنبد نمکی جاشک نیز گردشگرانی داشته که عمدتا گروه‌های خاص گردشگری بوده‌اند.

فرماندار شهرستان دیر افزود: شب گذشته ظرفیت اسکان اولیه بندر دیر شامل مدارس و مکان‌هایی که شهرداری برای اسکان مسافران در نظر گرفته بود تکمیل شدند که البته مکان‌های اسکان ثانویه برای مسافران وجود دارد.

وی بیان کرد: تفریحات دریایی مانند جت اسکی،شاتل و قایق‌سواری از مهمترین تفریحات دریایی بوده است که مسافران نیز استقبال خوبی داشته‌اند.

علی‌حسنی گفت:در بازدید چهره به چهره با مسافران و محل اسکان آنها در ساحل و مدارس، خوشبختانه از مسائل بهداشتی و امکانات بهتری که نسبت به سال گذشته فراهم شده رضایت داشته‌اند.

وی یادآور شد:کمپ‌های نوروزی هلال احمر و ایستگاه‌های ورودی  و خروجی شهرستان و در بردخون و پایگاه جاده‌ای جاشک نیز آمادگی لازم برای ارائه خدمات به مسافران دارند.

فرماندار شهرستان دیر افزود: اواخر سال گذشته یک دستگاه ماشین پیشرفته امداد و نجات با امکانات امدادی آوار برداری کوهستانی و جاده‌ای به ناوگان هلال احمر شهرستان دیر اضافه شده است.

علی حسنی درباره تنظیم بازار گفت:گشت‌های نظارتی در سطح شهرستان فعال هستند و میوه و ارزاق به نرخ دولتی از اواخر سال گذشته در شهرستان توزیع شده و در ایام نوروز نیز این روند ادامه دارد و یک بازارچه کالای ملوانی و ته لنجی نیز تدارک دیده‌ایم که با قیمت‌های پایین‌تر از بازار عرضه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به هشدارهای هواشناسی و بارندگی و طوفانی شدن دریا مسافران نوروزی امشب و فرداشب  اسکان در ساحل را انتخاب نکنند و اگر قرار بر حضور در فضای باز است با رعایت فاصله در پارک‌ها و مکان های دیگر مستقر شوند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما