کدخبر : 161055
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۷
فاقددیدگاه
پرینت

اسکان بیش از ۳هزار مسافر فرهنگی و غیرفرهنگی در آموزشگاه‌های گچساران

جنوب پرس: سرپرست آموزش و پرورش گچساران گفت: تعداد 3 هزار و 148 مسافر فرهنگی و غیرفرهنگی از آغاز سفرهای نوروزی الی 2فروردین در آموزشگاه‌های گچساران اسکان یافتند.

اسکان بیش از 3هزار مسافر فرهنگی و غیرفرهنگی در آموزشگاه‌های گچساران

محمد شهبازی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  جنوب پرس ، در گچساران اظهار کرد: شهرستان گچساران  به دلیل جاذبه‌های گردشگی، سیاحتی و زیارتی در طول سال دارای مهمانان بسیاری است.

 وی با بیان اینکه خوشبختانه در نیمه دوم سال گذشته شاهد بارندگی‌های خوب در این منطقه بوده‌ایم، گفت: این بارندگی‌های موجب شد که طبیعت سرسبز این شهرستان دوچندان شود و همچنین شاهد افزایش تعداد مسافران و گردشگران به گچساران باشیم.

 سرپرست آموزش و پرورش گچساران ابراز کرد: از تاریخ ۲۸ اسفندماه لغایت دوم فرودین ماه سالجاری  تعداد ۵۶۴خانوار فرهنگی و  غیرفرهنگی  در قالب ۳ هزار و ۱۴۸ نفر در مدارس گچساران اسکان یافتند.

 وی عنوان کرد: از این میزان ۳۹۵ خانوار فرهنگی در قالب یک هزار و۹۵۲نفر در مدارس گچساران اسکان داشته‌اند.

 شهبازی اذعان کرد: همچنین تعداد ۱۶۹ خانوار غیرفرهنگی در قالب ۸۹۶ نفر  از تاریخ ۲۸ اسفند لغایت ۲ فروردین ماه در مدارس اسکان داشته‌اند.

 وی اذعان کرد: امسال تعداد ۴۲ آموزشگاه در قالب ۳۲۰ کلاس درس در گروه‌های درجه ۱ و ۲  برای اسکان نوروزی در نظر گرفته شده  است.

شهبازی افزود:  همچنین برای اسکان  مسافران نوروزی در سال جدید تعداد ۴۰۰تخت در قالب سه آموزشگاه شبانه‌روزی، آموزشگاه‌های الف و ب در نظر گرفته شده است.

سرپرست آموزش و پرورش گچساران با اشاره به مدارس در نظر گرفته شده برای اسکان این شهرستان گفت: ۲خوابگاه در سوئیت‌های جداگانه که شامل ۲ الی ۳ اتاق است برای اسکان مهمانان نوروزی که به این شهرستان سفر می‌کنند، پیش‌بینی شده است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما