کدخبر : 161009
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۶
فاقددیدگاه
پرینت

اوضاع در دزفول و اندیمشک عادی است

جنوب پرس: اهواز- مدیرکل انتظامی و مرزی استانداری خوزستان از عادی شدن اوضاع در دزفول و اندیمشک خبر داد.
اوضاع در دزفول و اندیمشک عادی است

به گزارش جنوب پرس ، رضا نجاتی عصر روز پنجشنبه در حاشیه جلسه شورای تأمین استان، پیرامون اتفاقات اخیر در دزفول و اندیمشک گفت: خوشبختانه اوضاع کاملاً به حالت عادی برگشته و هیچ گونه مورد امنیتی و انتظامی که باعث اخلال در نظم و امنیت عمومی شهرستان‌های دزفول و اندیمشک شود، وجود ندارد.

وی افزود: در پی اختلاف مرزی بین دو شهرستان دزفول و اندیمشک، که سابقه چندین ساله دارد، بین تعداد محدودی از جوانان و افراد دو شهرستان در مورخه ۲۹ اسفندماه ۹۷ نزاعی دسته جمعی به وقوع پیوست که در این رابطه متأسفانه تعدادی از طرفین به وسیله سلاح شکاری مجروح و مصدوم شدند که غالب این افراد به صورت سرپایی مداوا و از مراکز درمانی مرخص شدند.

مدیر کل انتظامی و مرزی استانداری خوزستان افزود: شورای تأمین استان خوزستان و شورای تأمین دو شهرستان تشکیل شد و همچنان به طور دقیق اوضاع را رصد و دنبال می‌کند و با افرادی که احتمالاً بخواهند در این فضا سوءاستفاده کنند برخورد لازم به عمل خواهد آمد.

نجاتی در پایان بیان کرد: موضوع شناسایی و دستگیری مسببان، محرکان و اخلالگران نظم عمومی در دستور کار شورای تأمین استان قرار گرفته است و با برهم زنندگان نظم عمومی و امنیت این دو شهرستان مطابق قانون با قاطعیت برخورد می‌شود و در این زمینه با هیچ کسی مماشات نخواهد شد.

منبع:مهر
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما