کدخبر : 160914
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۱
فاقددیدگاه
پرینت

برگزاری طرح کاشانه نوروزی در مرکز هرمزگان/اعطای گواهینامه بین المللی به مشاوران املاک

جنوب پرس: رئیس اتحادیه املاک استان هرمزگان از اعطای گواهینامه بین المللی به مشاوران املاک خبر داد و گفت: طرح کاشانه نوروزی در مرکز استان برگزار می‌شود.

برگزاری طرح کاشانه نوروزی در مرکز هرمزگان/اعطای گواهینامه بین المللی به مشاوران املاک

محمد ملاحی پیش از ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار جنوب پرس ، از برگزاری کلاس‌های آموزشی تخصصی ویژه اعضای این اتحادیه خبر داد و گفت: در گذشته آموزشهای جزئی برگزار شده بود و فقط مباحث قانون نظام صنفی ارائه می‌شد.

ملاحی اظهار داشت: با برگزاری این کلاس‌ها اکنون وارد سیستم تجارت جهانی می شویم و گواهی هایی که صادر می شود قابل ترجمه بوده و دفاتر املاک با این گواهی می توانند در خارج از کشور نیز دفاتر خود را راه اندازی کنند.

وی افزود: این کلاس‌ها در سطح بالای علمی و در دانشگاه و اساتید برجسته برگزار شد و شرکت کنندگان مدرک معتبر دانشگاهی و پروانه تخصصی دریافت می کنند.

محمد ملاحی گفت: برگزاری کلاس‌های تخصصی و عمومی در طول سال ویژه اعضای اتحادیه املاک شاخص‌ترین برنامه این اتحادیه در سال ۹۷ بوده است.

رئیس اتحادیه املاک بندرعباس در خصوص طرح کاشانه نوروزی، عنوان کرد: این طرح با هماهنگی معاونت پیشگیری دادگستری و ارگان‌های امنیتی برنامه ریزی شده است که به صورت آنلاین نظارت می شود.

ملاحی تصریح کرد: طرح کاشانه نوروزی در چهار نقطه ورودی شهر بندرعباس اجرا می شود که بسیاری از اعضای اتحادیه املاک در این طرح شرکت دارند.

محمد ملاحی گفت: در این طرح هم مشخصات بزنگاه‌های املاک و هم مشخصات مسافران با ارائه مشخصات در سیستم ثبت می شود تا دستگاه‌های امنیتی اشرافیت کامل را داشته باشند که در صورت بروز مشکل در سریع‌ترین زمان شناسایی شود.

وی بیان داشت: در تعطیلات نوروز به اندازه جمعیت شهر بندرعباس میهمان داریم و در توان هتل داران نیست که این استقبال را پوشش دهند و از طرفی بودجه مردم برای رفتن به هتل کفایت نمی‌کند.

رئیس اتحادیه صنف املاک بندرعباس کاشانه نوروزی را طرحی برای رفاه میهمانان نوروزی دانست و گفت: تمامی بنگاه‌های املاک که دارای مجوز هستند می‌توانند با مراجعه به اتحادیه می‌توانند در این طرح ثبت‌نام کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما