کدخبر : 160906
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
فاقددیدگاه
پرینت

در سال ۹۷ بیش از ۲۴۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از باندهای قاچاق کشف شد

جنوب پرس: فرمانده انتظامی عسلویه گفت: در سال 97 بیش از دو تن و 400 کیلوگرم مواد مخدر از باندهای قاچاق در حال ارسال به شهرهای مرکزی کشور بوده کشف شده است.

در سال 97 بیش از 2400 کیلوگرم مواد مخدر از باندهای قاچاق کشف شد

به گزارش جنوب پرس ، از شهرستان عسلویه، سرهنگ پیمان فتاحی صبح امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: با تکمیل ساختمان راهنمایی و رانندگی سال آینده پلاک گذاری خودرو در شهرستان عسلویه انجام می‌شود.

 فرمانده نیروی انتظامی شهرستان عسلویه افزود: امنیت مردم خط قرمز پلیس است با تلاش شبانه روزی یگان‌های ما تعداد سارقین دستگیر شده ۳۰ درصد و سرقت‌های کشف شده ۲۴ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

فتاحی افزود: سه ایستگاه پلیس در ایام نوروز در سواحل شهرستان مستقر خواهد شد و امنیت مسافران و مردم را تأمین خواهند کرد. در شهرستان عسلویه با مشکل نبود کمپ ترک اعتیاد که زیر نظر بهزیستی باشد مواجه هستیم از مسؤولین مربوطه و سازمان های متولی درخواست کمک داریم.

وی افزود: نیروی انتظامی با وجود اعمال محدودیت‌های قانونی، مقام دوم رضایت‌مندی و اعتماد عمومی مردم در بین سازمان‌ها و نهادهای کشور را کسب کرده است. در سال ۹۷ تشکیل پرونده‌های قضایی ۲۰ درصد افزایش داشته و پلیس بیش از ۴۰۰ نفر را به زندان و مراجع قضایی معرفی کرده است.

فتاحی بیان داشت: در سال ۹۷ بیش از هفت هزار و ۲۰۰ تماس تلفنی با ۱۱۰ داشتیم که نسبت به سال قبل ۶۷ درصد افزایش داشته و این امر نشانگر افزایش اعتماد مردم به پلیس است.

فرمانده انتظامی عسلویه افزود: در سال جاری بیش از دو تن و ۴۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از باندهای قاچاق در حال ارسال به شهرهای مرکزی کشور بوده کشف شده است.در همین راستا ۵۵۰ معتاد متجاهر که اکثرا غیر بومی هستند تحویل کمپ‌های ترک اعتیاد شده‌اند.
وی از افزایش ۹۰ درصدی مراجعه مردم به کلانتری و پاسگاه‌ها و کاهش ۱۰۰ درصدی تصادفات منجر به فوت در شهرستان عسلویه در سال ۹۷ خبر داد و گفت: پلیس عسلویه بیش از هزار و ۳۰۰ دستور قضایی را اجرا کرده است.

فرمانده انتظامی عسلویه افزود: افزایش ۵۹ درصدی تماس مردم با سامانه ۱۹۷ پل ارتباطی مردم با پلیس داشتیم مردم می‌توانند با تماس با این سامانه از عملکرد پلیس انتقاد شکایت و یا پیشنهاداتی دارند با ما در میان بگذارند.

سرهنگ فتاحی با آرزوی سالی پر از برکت و آرامش برای همه مردم شهرستان، اظهار امیدواری کرد: که این نیرو در کنار سایر دستگاه‌های امدادی و خدماتی، بتواند خدمات خوبی را برای شهروندان و مسافران در نوروز ارائه نماید.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما