کدخبر : 160848
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
فاقددیدگاه
پرینت

توزیع میوه شب عید در کهگیلویه و بویراحمد آزمون سخت درایت و کفایت مسؤولان

جنوب پرس: در سال‌های گذشته هر چند میوه شب عید در چندین نقطه از شهرها توزیع می‌شد اما نظارت‌های گاها ضعیف موجب شده بود تا میوه مورد نظر مردم به درستی به دست آن‌ها نرسد.

توزیع میوه شب عید در کهگیلویه و بویراحمد آزمون سخت درایت و کفایت مسؤولان

به گزارش جنوب پرس ، از یاسوج در طول ماه‌های اخیر گرانی‌های افسار گسیخته بیش از هر چیز مردم را به ستوه آورده که در استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل ضعف در نظارت بر بازار گرانی‌های غیر طبیعی مشهود بود.

ضعف در نظارت بر بازار موجب شد تا در همه نقاط استان چنین وضعیتی وجود داشته باشد و در نقاطی که همه انتظار داشتند این وضعیت کمتر به مردم فشار وارد کند مثل مراکز بخش‌ها و دهستان‌ها اما آن‌ها نیز دستخوش گرانی‌های افسار گسیخته شدند.

بازار گوشت و مرغ که خود داستانی جداگانه دارد و مسوولان نمره بدی از این وضعیت گرفتند و اکنون نوبت به بازار میوه شب عید در استان رسیده که باید منتظر نشست و عملکرد مسؤولان مرتبط با توزیع و نظارت را مشاهده کرد.

در سال‌های گذشته هر چند میوه شب عید در چندین نقطه از شهرها توزیع می‌شد اما نظارت‌های گاها ضعیف موجب شده بود تا میوه مورد نظر مردم به درستی به دست آن‌ها نرسد.

برای مثال در توزیع میوه شب عید مشاهده می‌شد که در کنار پرتقال، سیب در بازار توزیع نشود و معلوم نبود که سیب شب عید با کدامین نظارت در بازار توزیع می‌شود.

امسال همه انتظار دارند با توجه به گرانی‌های موجود و فشار اقتصادی که مردم متحمل می شوند نظارت درست و حسابی بر بازار میوه شب عید شود که در این بین وظیفه رسانه‌ها سنگین است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما