کدخبر : 160791
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
فاقددیدگاه
پرینت
دادستان عمومی و انقلاب بوشهر در گفتگو با فارس:

یکی از کافه‌ها در بوشهر به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی پلمپ شد

جنوب پرس: دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: بدنبال وصول گزارشی مبنی بر عدم رعایت شئونات اسلامی در یکی از کافه ها در سطح بوشهر دستور لازم در خصوص پلمپ این واحد صنفی و همچنین تعقیب کیفری عوامل ترویج دهنده اینگونه اعمال خلاف صادر و به ضابطین دادگستری ابلاغ شد.
13971227000153_Test_PhotoN

به گزارش جنوب پرس ، علی حسن پور صبح امروزدر بوشهر اظهار داشت: بدنبال وصول گزارشی مبنی بر عدم رعایت شئونات اسلامی در یکی از کافه ها در سطح بوشهر دستور لازم در خصوص پلمپ این واحد صنفی و همچنین تعقیب کیفری عوامل ترویج دهنده اینگونه اعمال خلاف صادر و به ضابطین دادگستری ابلاغ شد.

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر افزود: مردم در صورت برخورد با هر گونه عوامل ترویج دهنده ابتذال خصوصا در ایام تعطیلات نوروز در اماکن مختلف اعم از رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها و غیره، مراتب فورا جهت دستور پلمپ و تعقیب کیفری به دادسرا اعلام نمایند.

به گزارش فارس وی افزود: به کلیه متصدیان کافه ها و رستورانها و اماکن تفریحی و برگزارکنندگان مراسم جشن ها تذکر داده می شود از فراهم نمودن موجبات بروز اینگونه ناهنجاری ها خوداری و الا برخورد لازم قانونی صورت خواهد گرفت  و استناد به داشتن مجوز از مراجع ذیربط توجیهی برای اینگونه حرکات نبوده و اقدام دستگاه قضایی در این خصوص قاطع خواهد بود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما