کدخبر : 160477
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۸
فاقددیدگاه
پرینت

خداحافظی سوزوکی از بازار ایران / هایما S7 خودروی جایگزین

پس از رنو سوزوکی نیز همکاری خود با ایران خودرو را پایان داد.
944322_121
پس از خروج شرکت  رنو از بازار ایران اینک از ایران خودرو خبر می رسد که  سوزوکی نیز به همکاری خود با بزرگترین خودروساز ایران پایان داد.

به گزارش خبرنگار عصر ایران شرکت سوزوکی ژاپن که با همکاری ایران خودرو در سایت خراسان اقدام به تولید خودروی سوزوکی گرندویتارا می کرد اینک از پایان همکاری خود با طرف ایرانی خبر داده است.

خداحافظی سوزوکی از بازار ایران / هایما اس 7 به عنوان خودروی جایگزین

سوزوکی که با ارائه نسخه گرند ویتارا سالیان زیادی در ایران فعالیت داشت پس از برجام نیز سطح روابط خود را افزایش داد و در همین راستا تعدادی سوزوکی ویتارا نسل جدید نیز توسط ایران خودرو تولید و روانه بازار شد. اما اینک از ایران خودرو خبر می رسد که با فشار تحریم این شرکت نیز پس از رنو اقدام به قطع همکاری با خودروساز ایرانی کرده  و به دلیل نبود قطعات دیگر امکان تولید این خودرو در ایران وجود ندارد.

بر اساس این گزارش ایران خودرو نیز در اطلاعیه ی به نمایندگی های خود اعلام کرد تا خودروی جایگزین برای مشتریان در نظر گرفته شود.هایما S7 یکی از خودروهای جایگزین در این طرح جایگزینی اعلام شده است.

هایما S7  خودرویی که بناست به عنوان یکی از گزینه های جایگزینی سوزوکی ویتارا ارائه شود

خداحافظی سوزوکی از بازار ایران / هایما S7 خودروی جایگزین

خداحافظی سوزوکی از بازار ایران / هایما S7 خودروی جایگزین

سوزوکی، شرکت خودروسازی ژاپنی و چندملیتی است، که تمرکز اصلی آن بر تولید خودروهای چهارچرخ محرک، خودروهای همه‌جارو، موتورسیکلتها، ویلچرها و طیف وسیعی از موتورهای درون‌سوز معطوف می‌باشد.

دفتر مرکزی شرکت سوزوکی در شهر هاماماتسو، استان شیزوئوکا، ژاپن قرار دارد گروه فولکس‌واگن با در اختیار داشتن ۱۹٫۹٪ درصد از سهام شرکت سوزوکی بزرگترین سهام‌دار آن به‌شمار می‌آید.

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما