کدخبر : 160394
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
فاقددیدگاه
پرینت
در برنامه پاکسازی شهر از زباله‌ها عنوان شد

هم‌صدایی شهردار با استاندار در بلوار عدل/از گنجگون تا گوشه محدوده شهر یاسوج است

جنوب پرس: شهردار یاسوج به صورت تلویحی گریزی هم به موضوع ایجاد شده میان خود و استاندار زد و گفت: از نظر من از گنجگون تا گوشه جز شهر یاسوج محسوب می‌شود.
13971222000344_Test_PhotoN

به گزارش جنوب پرس ، همزمان با نزدیک شدن به عید نوروز از سوی شهرداری یاسوج برنامه پاکسازی شهر از زباله‌ها از مبدا میدان عدل با حضور شهردار، اعضای شورای شهر و همچنین برخی مسوولان و البته پاکبانان برگزار شد.

در این آیین نستهن مقدم شهردار یاسوج با بیان این که مردم باید با شهرداری برای نظافت شهر همکاری داشته باشند اظهار کرد: مردم نباید فکر کنند نظافت شهر فقط وظیفه پاکبانان است و خودشان مسوولیتی ندارند.

شهردار مرکز استان با اشاره به این که تحقق شهر ما خانه ما تنها با همکاری همه عوامل میسر می‌شود خاطرنشان کرد: مردم باید زمینه زباله‌ها و نخاله‌ها با شهرداری همکاری داشته باشند و اجازه ندهند شهر چهره زشتی به خود بگیرد.

مقدم در ادامه گریزی هم به موضوع حقوق کارگران شهرداری زد و خطاب به آن‌ها گفت: که نسبت به حقوق کارگران شهرداری حساس هستیم اما منابع و مصرف ما با یکدیگر برابری نمی‌کنند و درآمدها بسیار کمتر از هزینه‌های شهرداری است.

شهردار یاسوج خبر خوشی به کارگران و پاکبانان شهرداری داد و گفت: پرداخت‌های امسال را تا پایان سال انجام خواهیم داد و سعی می‌کنیم دیگر بدهی باقی‌مانده نداشته حقوق شما را از این پس مثل خودمان می‌دهیم.

به گزارش فارس مقدم در این برنامه به صورت تلویحی گریزی هم به موضوع ایجاد شده میان خود و استاندار زد و گفت: از نظر من از گنجگون تا گوشه جز شهر یاسوج محسوب می‌شود و همه از شهرداری گرفته تا دهیاری‌ها و بخشداری و فرمانداری و و سایرین باید دست به دست هم دهیم و شهر و دیار خود را پاکیزه نگه داریم و البته فرهنگ پاک بودن را هم نهادینه کنیم.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما