کدخبر : 160349
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۴
فاقددیدگاه
پرینت

شمار شهدای روحانیت در دفاع مقدس بیش از دیگر اقشار بود

جنوب پرس: رئیس ستاد راهیان‌نور حوزه‌های علمیه گفت: حضور روحانیون در دفاع مقدس حداکثری بوده است و شمار شهدای روحانیت در دفاع مقدس بیش از دیگر اقشار بود.

شمار شهدای روحانیت در دفاع مقدس بیش از دیگر اقشار بود

حجت‌الاسلام محمود ملک‌دار امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  جنوب پرس ، در خرمشهر، با اشاره به اهمیت راهیان‌نور، اظهار کرد: زیارت با معرفت یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری در رابطه با راهیان‌نور است، تاکید دوم ایشان جلوگیری از تحریف تاریخ دوران دفاع مقدس است که با حضور راویان و روحانیون این زیارت با معرفت و عدم تحریف ایجاد می‌شود.

وی عنوان کرد: روحانیون سخنگوی دین هستند و با ارتباط با مردم می‌توانند در زیارت با معرفت، پاسخ به شبهات دینی و فقهی و همچنین جلوگیری از تحریف دفاع مقدس نقش بسزایی داشته باشند.

رئیس ستاد راهیان‌نور حوزه‌های علمیه گفت: حضور روحانیون در دفاع مقدس حداکثری بوده و شهدای این قشر نسبت به دیگر اقشار در دوران دفاع مقدس بیشتر بود.

ملک‌دار در رابطه با حضور جوانان در مناطق عملیاتی، اظهار کرد: جوانان چشم امید رهبر معظم انقلاب هستند، خیلی از نسل جدید ما عشق و شور حاکم در دوران دفاع مقدس را در خود دارند.

وی افزود: بهترین راه برای درک دفاع مقدس حضور در جبهه‌های جنوب و غرب کشور است، در حرکت عظیم راهیان‌نور بخشی از پیام شهدا را می‌توان به دست آورد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما