کدخبر : 160274
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
فاقددیدگاه
پرینت

استقبال مردمی از نمایشگاه بهاره یاسوج/ تنوع کالا و محصولات وجه تمایز نمایشگاه امسال

امسال نیز به مانند همه سال‌های گذشته نمایشگاه بهاره در شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله در مرکز استان برپا شده است که استقبال مردمی نیز طبق آن چه که در روزهای اخیر دیده‌ایم از این نمایشگاه بسیار خوب بوده است.
13971221000103_Test_PhotoN

به گزارش جنوب پرس ، در هیاهوی گرانی‌ها و اوضاع نه چندان مساعد بازار و تفاوت فاحش قیمت‌ها در مغازه‌ها و فروشگاه‌ها یکی از دلخوشی‌های مردم برپایی نمایشگاه‌های مختلف از جمله نمایشگاه‌های پاییزه و بهاره است.

امسال نیز به مانند همه سال‌های گذشته نمایشگاه بهاره در شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله در مرکز استان برپا شده است که استقبال مردمی نیز طبق آن چه که در روزهای اخیر دیده‌ایم از این نمایشگاه بسیار خوب بوده است.

امسال نظارت‌ بیشتری بر عملکرد این نمایشگاه دیده می‌شود و اجناس و کالاها نیز به نسبت قیمت مناسبت‌تری نسبت به بازار دارد و البته تنوع اجناس و کالاها نیز به وضوح دیده می‌شود.

در گفت‌وگویی که با برخی از مردم و مراجعه کنندگان به این نمایشگاه داشتیم تقریبا اظهار رضایت نسبی مشاهده می‌شد هر چند که جملگی از وضعیتی که در کشور و استان حکم‌فرما شده و افسارگسیختگی قیمت‌ها به شدت گلایه‌مند بودند.

مدیر نمایشگاه بهاره یاسوج گفت: در نمایشگاه بهاره یاسوج اکیپ بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت اتاق اصناف مستقر شده و مردم می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف، به این اکیپ مراجعه و تخلفات مشاهده شده را گزارش دهند.

محمدرضا مصلحی با تاکید بر اینکه با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و افزایش تقاضا در بازار عنوان کرد: این نمایشگاه با هدف کنترل و تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها و رفاه حال شهروندان برای ایام نوروز برپا شده است.

وی بیان کرد: در این نمایشگاه‌ها نیازمندی‌های شب عید مردم از قبیل کفش، پوشاک، تنقلات، شیرینی و خشکبار ۱۰ تا ۲۵ درصد کمتر از قیمت بازار عرضه می‌شود.

مصلحی افزود: نمایشگاه بهاره یاسوج تا ۲۷ اسفندماه در محل نمایشگاهی شهرداری واقع در شرف آباد جنب ترمینال مسافربری برپا است.

به گزارش فارس مصلحی با اشاره به برپایی ۳۰۰ غرفه در نمایشگاه بهاره یاسوج  افزود: این نمایشگاه با هدف تأمین و دسترسی آسان مردم جهت اقلام مورد نیاز، کاهش قیمت محصولات نسبت به قیمت بازار و تعدیل در بازار برگزار می‌شود ضمن اینکه عرضه کالای خوب و با کیفیت در نمایشگاه امسال در دستور کار قرار گرفت.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما