کدخبر : 160251
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۴
فاقددیدگاه
پرینت

توسعه استان فارس مستلزم تغییر نگرش مسوولان است

جنوب پرس: نائب رئیس شورای اسلامی استان فارس گفت: توسعه و پیشرفت استان فارس در بخش عمرانی مستلزم تغییر نگرش فرمانداران، مدیران شهری و نمایندگان مجلس است.

توسعه استان فارس مستلزم تغییر نگرش مسوولان است

عبدالله اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  جنوب پرس ، در داراب اظهار داشت: برای پیشرفت و توسعه استان فارس در بخش عمرانی، باید دید فرمانداران، مدیران شهری و نمایندگان مجلس، منطقه‌ای، استانی و فراشهرستانی باشد.

 وی بیان کرد: شورای اسلامی استان فارس با این دیدگاه به پروژه‌های عمرانی استان می‌نگرد و در مسیر تحقق این هدف، حضور کمیسیون‌ها در شهرستان‌های مختلف می‌تواند راهگشا باشد و مشکلات هر شهرستان با حضور مدیران شهری و شهرستانی مرتفع شود.

اسماعیلی با اشاره به اینکه استان فارس دارای پروژه های فراوان نیمه تمام است که با تدابیر مشترک مسؤولان شهرستان‌ها، قابل اجرا است، گفت: طی سفر کمیسیون عمران شورای اسلامی فارس به داراب و بررسی پروژه‌های عمرانی این شهرستان، راه‌های مواصلاتی، بیمارستان دوم و فرودگاه به عنوان اولویت‌های اصلی شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

نائب رئیس شورای اسلامی استان فارس با اشاره به وضعیت فرودگاه داراب و ارزیابی اعضای کمیسیون عمران شورای اسلامی فارس از این مجموعه، بیان کرد: ساختمان فرودگاه داراب قدیمی است و حصار آن نیز نیاز به تعمیر دارد که با هماهنگی و همراهی فرماندار و نماینده مردم داراب مقرر شد رسیدگی به وضعیت فرودگاه و انجام اقدامات لازم جهت راه‌اندازی آن به عنوان یکی از زیرساختهای توسعه شهرستان داراب مورد توجه قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین  در زمینه رفع موانع بیمارستان دوم داراب، کمیسیون عمران پیگیری‌ها را تا سطح وزارت بهداشت و درمان ادامه می‌دهد و این طرح در اولویت کمیسیون قرار گرفته است.

اسماعیلی با اشاره به وضعیت پنج محور مواصلاتی شهرستان داراب خاطرنشان کرد: امیدواریم با توجه به نیاز مبرم شهرستان و با ایجاد حساسیت، هر چه سریع‌تر شاهد اجرای محورهای مواصلاتی داراب به نی‌ریز، فسا، بندرعباس، زرین‌دشت و محور فسارود باشیم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما