کدخبر : 160223
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۷
فاقددیدگاه
پرینت

مراسم یادبود مرحوم آیت الله ایمانی در شیراز برگزار می شود

جنوب پرس: شیراز - نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: طی برنامه ریزی انجام شده در ماه شعبان مراسم یادبود مرحوم آیت الله ایمانی و جلسه ای با عنوان «حوزه انقلابی و حوزه انتظار» در شیراز برگزار می شود.
مراسم یادبود مرحوم آیت الله ایمانی در شیراز برگزار می شود

به گزارش جنوب پرس ، آیت الله لطف آلله دژکام ظهر دوشنبه در گردهمایی روحانیون و طلاب مدارس علمیه شیراز افزود: حضور روحانیون در این جلسه برای اعلام حمایت، پشتیبانی و همراهی برای برداشتن گام دوم انقلاب اسلامی و پیروی از رهبری برای به ثمر رساندن اهداف است.

وی با اشاره به بیانیه جامعه روحانیت تصریح کرد: روح حاکم بر این بیانیه آیات قرآن و حدیث معصومین است.

نماینده ولی فقیه در استان فارس با اشاره به تبلیغات بیانیه در ماه‌های رجب، شعبان و رمضان بیان کرد: این سه ماه برای تبلیغات بیانیه فرصت طلایی است.

آیت الله دژکام تاکید کرد: در ماه شعبان که ماه میلاد امام زمان (عج) و سالگرد آیت الله ایمانی است یاد بودی خواهیم گرفت و یک جلسه‌ای تحت عنوان حوزه انقلابی و حوزه منتظر برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: برنامه ریزی برگزاری مراسم‌ها طی جلسه‌ای با مدیر حوزه علمیه فارس و معاونین انجام شده است.

نماینده ولی فقیه در استان فارس با بیان اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث جوانان کاملاً مشخص است، گفت: کارها و مسئولیت‌ها باید به جوانان واگذار شود که در این راستا وظیفه ما حمایت است نه متولی گری و مجری بودن.

آیت الله دژکام ادامه داد: سعی بر این است که حوزه منتظر و حوزه انقلابی را هر ساله داشته باشیم زیرا ما باید برای طلوع خورشید جامعه را آماده کنیم.

منبع:مهر
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما