کدخبر : 160097
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۹
فاقددیدگاه
پرینت

کهگیلویه و بویراحمد از هر ۱۷۵ نفر یک شهید تقدیم انقلاب کرده است

جنوب پرس: فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: کهگیلویه و بویراحمد افتخار دارد که ۲۰۰۰ شهید تقدیم کرده که نسبت به جمعیت استان رقم بالایی است و از هر ۱۷۵ نفر، یک نفر شهید شده و از هر ۶ نفر نیز یک نفر جبهه رفته است.

کهگیلویه و بویراحمد از هر ۱۷۵ نفر یک شهید تقدیم انقلاب کرده است

به گزارش جنوب پرس ، از یاسوج، سرهنگ پاسدار حمید خرمدل بعد از ظهر امروز در یادواره ۷۰۰ شهید شهرستان بویراحمد و شهدای تیپ ۴۸ فتح که با حضور سردار ابوباقر معاون هماهنگ کننده نیروی قدس سپاه برگزار شد، اظهار کرد: سردار ابوباقر از این استان به عنوان استان عالی یاد می‌کند و این استان افتخار دارد که ۲۰۰۰ شهید تقدیم کرده که نسبت به جمعیت استان رقم بالایی است و از هر ۱۷۵ نفر یک نفر شهید شده و از هر ۶ نفر یک نفر جبهه رفته است.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت:  این استان به شهدای خود افتخار می‌کند مثلا شهر لیکک ۱۰ هزار نفر جمعیت دارد که ۲۰ هزار نفر در یادواره شهدای بهمئی شرکت کردند.

این فرمانده افزود: هدف از برگزاری این یادواره‌ها این است تا یادواره یک قرن مقابله و مبارزه مردم این استان را تبیین کنیم مردمی که در زمان رژیم شاه مورد بمباران قرار گرفتند.

خرمدل با بیان این که افتخار سربازی مردم این استان را دارم یادآور شد: مردم استان آمادگی دارند تا در همه عرصه‌ها برای جانفشانی و ایثارگری حضور داشته باشند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما