کدخبر : 160009
جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۳
فاقددیدگاه
پرینت

نمایشگاه عکس سیما و منظر شهری در شیراز برگزار شد

جنوب پرس: شیراز -نمایشگاه و جشنواره سیما و منظر شهری با حضور ۱۲ دانشگاه از سراسر استان فارس در شیراز برگزار شد.
نمایشگاه عکس سیما و منظر شهری در شیراز برگزار شد

امیر حسین محرر بعد از ظهر جمعه در گفتگو با خبرنگار  جنوب پرس ،  با اشاره به هدف برگزاری جشنواره سیما و منظر شهری گفت: این جشنواره با هدف ایجاد واکاوی سیما و منظر در توسعه صنعت گردشگری و و شهر فرهنگی در دو بخش آزاد و دانشجویی ایجاد شده است.

محرر با اشاره به استقبال دانشگاه‌ها به این جشنواره افزود: در استان فارس ۱۸ دانشگاه و در کشور بالغ بر ۴۰ دانشگاه از سراسر کشور در این جشنواره شرکت کرده‌اند.

وی در اختصاص به تعداد عکس‌های ارسالی به این جشنواره افزود: در مدت سه ماهی که این جشنواره شروع به فعالیت کرده است قریب بر دو هزار و ۷۰۰ عکس از سراسر کشور برای ما ارسال شده است.

سرپرست برگزاری جشنواره سیما و منظر شهری با اشاره به عکس‌های منتخب شده بیان کرد: ما برای داوری عکس‌های ارسال شده از عکسات مطرح شیراز درخواست کردیم که عکس‌ها را داوری کنند و در این داوری ۶۴ عکس توسط داوران انتخاب شد.

محرر با اشاره به بخش دانشگاهی افزود: در بخش دانشگاهی ۱۲ دانشگاه در این نمایشگاه غرفه‌ای را ایجاد کرده‌اند و هر دانشگاه می‌تواند ۱۰ عکس را در این نمایشگاه به نمایش بگذارد.

وی با اشاره هدف اصلی جشنواره سیما و منظر شهری در بین دانشگاه‌ها بیان کرد: هدف اصلی ما برای برگزاری این مسابقه و جشنواره، ایجاد یک هم افزایی و همفکری بین دانشگاه‌های سراسر استان فارس است.

محرر در اختصاص به روزهای برگزاری نمایشگاه سیما و منظر شهری خاطر نشان کرد: این نمایشگاه در روزهای جمعه و شنبه از ساعت ۱۵ الی ۲۱ دایر است و همچنان بازدید برای عموم آزاد است.

وی در از ۱۲ دانشگاه‌هایی که در در این مسابقه و جشنواره همکاری و اسقبال لازم را به عمل آوردند تشکر و تقدیر کرد.

منبع:مهر
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما