کدخبر : 159951
پنج شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۳
فاقددیدگاه
پرینت

شرایط مطلوبی برای برگزاری راهیان نور دریایی فراهم است

جنوب پرس: بوشهر - فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: شرایط مطلوبی برای برگزاری راهیان نور دریایی در استان بوشهر فراهم است.
شرایط مطلوبی برای برگزاری راهیان نور دریایی فراهم است

به گزارش جنوب پرس ، سردار علی رزمجو ظهر پنجشنبه در نشست هماهنگی ستاد کاروان اردوی راهیان نور استان بوشهر اظهار داشت: تلاش و هماهنگی مناسبی برای برگزاری اردوهای راهیان نور صورت گرفته و امیدواریم شاهد افزایش کیفیت این برنامه مهم باشیم.

وی اضافه کرد: استان بوشهر میزبان اردوهای راهیان نور دریایی است که مردم از نقاط مختلف کشور در جزیره خارگحضور می‌یابند و همچنین از نیروگاه اتمی بوشهر و موزه رئیسعلی دلواری بازدید می‌کنند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به اعزام پنج هزار و ۱۸۳ نفر در سال گذشته به جزیره خارگ افزود: از ۲۰ اسفندماه اعزام به راهیان نور دریایی در جزیره خارگ آغاز می‌شود.

وی از آماده‌سازی دو فروند شناور برای اعزام اردوهای راهیان نور دریایی خبر داد و بیان کرد: با توجه به وضعیت مطلوب آب و هوای استان بوشهر در اسفند و فرودین پیش‌بینی می‌شود شاهد افزایش اعزام‌ها به راهیان نور دریایی باشیم.

سردار رزمجو بیان کرد: سال گذشته ۴۳ هزار نفر از استان بوشهر به اردوی راهیان نور اعزام شدند که ۹ هزار و ۸۰۰ نفر از سوی سپاه، ۱۰ هزار نفر به صورت خودجوش، هشت هزار ۹۰۰ نفر در بخش دانش‌آموزی و ۱۵ هزار دانشجو اعزام شدند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما