کدخبر : 159874
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۷
فاقددیدگاه
پرینت

اعزام تیم هندبال ساحلی شهرستان جم به مسابقات قهرمانی کشور

جنوب پرس: دبیر هیات هندبال شهرستان جم از اعزام تیم ساحلی هیات هندبال شهرستان جم برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور خبرداد.

اعزام تیم هندبال ساحلی شهرستان جم به مسابقات قهرمانی کشور

نیما صبور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری  جنوب پرس ، در شهرستان جم، اظهار داشت: تیم ساحلی نوجوانان هیات هندبال شهرستان جم به مسابقات قهرمانی کشور اعزام می‌شوند و امیدواریم با کسب نتایج دل‌خواه بتوانیم سر بلند از این مسابقات برگردیم.

دبیر هیات هندبال شهرستان جم افزود: هندبال در شهرستان جم علاقه‌مندان زیادی دارد و بازیکنان خوب و با تجربه‌ای نیز تربیت شده‌اند که در سال جاری ۳ هندبالیست پایه جمی به تیم ملی هندبال دعوت شدند و امیدواریم تیم‌های ساحلی هندبال شهرستان جم نیز تقویت شوند و شاهد افتخار آفرینی ورزشکاران این رشته باشیم.

وی با بیان اینکه مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی کشور از تاریخ ۱۶ اسفندماه در بندرعباس برگزار خواهد شد تصریح کرد: شاهد اولین حضور ساحلی‌بازان شهرستان جم در مسابقات قهرمانی کشور هستیم و امیدواریم با افتخار افرینی ورزشکاران هیات هندبال در حوزه ساحلی همراه باشیم.

صبور از همکاری سکینه الماسی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرمانداری شهرستان جم و خدمات ورزش مجتمع مسکونی پارس جم که در این اعزام تیم هیات هندبال را همیاری کردند تشکر کرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما