کدخبر : 159734
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
فاقددیدگاه
پرینت

تکذیب شایعه استعفای رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز

جنوب پرس: شیراز- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در پاسخ به شایعه استعفای رئیس دانشگاه، ضمن رد این شایعه، بر تداوم حضور دکتر «بهادر» تاکید کرد.
تکذیب شایعه استعفای رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اکبر اجرایی با بیان اینکه طی روزهای اخیر شایعه‌ای در فضای مجازی مبنی بر استعفای دکتر بهادر از ریاست دانشگاه منتشر شده است، این موضوع را یکی از حواشی غیرحقیقی فضای مجازی خواند که از اساس بی پایه است.

او با اشاره به انتشار این شایعه در پی کسالت چند روزه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: دکتر بهادر با وجود دستور پزشک مبنی بر ادامه مدت زمان استراحت، برای پیگیری مسائل دانشگاه و نظارت مستقیم بر امور، در جلسات و برنامه‌های دانشگاه حضور یافت و همچون گذشته، خدمات رسانی با تمام توان و بدون وقفه، ادامه دارد.

دکتر اجرایی یادآور شد: با وجود رد این شایعه بر روی پایگاه خبری این دانشگاه در روزهای پایانی هفته گذشته به نقل از دکتر بهادر و با تاکید بر ادامه مسیر موفقیت دانشگاه با تمام توان، برخی با سو استفاده از بستر فضای مجازی و بی توجه به حق آگاهی مردم از واقعیت و شفافیت، به این شایعه دامن می‌زنند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما