کدخبر : 159686
یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۴
فاقددیدگاه
پرینت

وجود ۶۰۰ واحد راکد تولیدی راکد در فارس

جنوب پرس: شیراز- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: ۶۰۰ واحد راکد تولیدی راکد در فارس وجود دارد.
وجود ۶۰۰ واحد راکد تولیدی راکد در فارس

به گزارش جنوب پرس ، یدالله رحمانی بعد از ظهر یکشنبه در سومین جلسه شورای استاندارد استان فارس افزود: در سال‌های اخیر مشکلات زیادی در خصوص استانداردسازی تجهیزات شهربازی و آسانسورها وجود داشت که امروز این حوادث ناگوار به صفر رسیده است.

رحمانی با بیان اینکه در مجموع واحدهای تولیدی ۱۲.۵ درصد واحد راکد وجود دارد، اظهار داشت: از ۵ هزار واحد تولیدی حدود ۶۰۰ واحد راکد وجود دارد.

وی افزود: این تعداد حدود ۳۰ درصد واحدهای استاندارد را شامل می‌شود. باید بررسی شود واحدهایی که مشمول استاندارد هستند بتوانند در مقابله با مسائل و مشکلات و شرایط بازار استمرار حیات داشته باشند.

رحمانی ادامه داد: باید تست‌های رفع باقیمانده سموم در مواد غذایی بیشتر و جدی تر انجام و پیگیری شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس در خصوص بسته‌های حمایتی بیان کرد: هرچه این بسته‌ها و مشوق‌های اعمال شده ملموس‌تر باشد امکان عملیاتی شدن آن مؤثر باشد استقبال و تأثیرگذاری بیشتری خواهد داشت.

رحمانی گفت: اقدامات لازم برای بازرسی از سیلندرهای CNG بالای ۵ سال که مسئله مهم و ایمنی آن جدی است باید به صورت جدی در دستور کار قرار بگیرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما