کدخبر : 159661
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۲
فاقددیدگاه
پرینت

آرامگاه آیت‌الله معتقد اهرمی به مرکز فرهنگی تبدیل می‌شود

جنوب پرس: بوشهر- رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندر بوشهر: آرامگاه آیت الله معتقد اهرمی به سازمان فرهنگی و و رزشی شهرداری واگذار شد و هدف است این مکان به مرکز فرهنگی تبدیل می شود.
آرامگاه آیت‌الله معتقد اهرمی به مرکز فرهنگی تبدیل می‌شود

به گزارش جنوب پرس ، محمد صادق سعیدی بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با تبریک فرارسیدن هفته بوشهر، اظهار داشت: این هفته فرصت خوبی برای معرفی آئین‌ها، آداب و رسوم و چهره‌های فرهیخته شهر بوشهر است.

وی افزود: در این راستا برنامه‌های متعددی برنامه برنامه‌ریزی شده است که با بهره‌گیری از ظرفیت‌های ادارات و سازمان‌های مختلف برگزار می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندر بوشهر با اشاره به انعقاد تفاهم نامه‌ای بین سازمان فرهنگی شهرداری و میراث فرهنگی استان عنوان کرد: طبق این تفاهم نامه آرامگاه آیت‌الله معتقد اهرمی به سازمان فرهنگی واگذار شد و بنا شده در این مکان سرای محله آیت الله راه اندازی شود.

سعیدی تصریح کرد: این آرامگاه به‌منظور استفاده بهینه، ظرفیت‌سازی و بهره‌برداری مطلوب‌تر از این مجموعه، به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر واگذار شده است.

وی گفت: این تفاهم‌نامه با هدف برنامه‌ریزی و اقدام برای جذب، هدایت، ظرفیت‌سازی، حمایت مادی و معنوی و بهره‌مندی از استعدادها و توانایی‌های بخش مردمی و توسعه فرهنگی در محلات شهر بوشهر بین سازمان فرهنگی شهرداری و اداره‌کل میراث استان، با نظارت فرمانداری بوشهر و در حضور خانواده مرحوم آیت‌الله معتقد اهرمی منعقد شد.

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندر بوشهر خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه‌های هفته بوشهر می‌توان به المپیاد ورزشی محلات بوشهر، دومین دوره هفته فیلم بوشهر، نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی خط و برگزاری جشنواره رسانه‌ای اشاره کرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما