کدخبر : 159651
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۷
فاقددیدگاه
پرینت

کاستن درد و رنج مردم مهم‌ترین عملکرد مدیران باشد

جنوب پرس: مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان گفت: عملکرد مدیران باید در راستای کاهش درد و رنج مردم به عنوان ولی نعمتان نظام مقدس و انقلاب اسلامی ایران باشد.

کاستن درد و رنج مردم مهم‌ترین عملکرد مدیران باشد

به گزارش جنوب پرس ، از سیریک، احمد نفیسی عصر امروز در آئین تودیع و معارفه بخشداران بخش بمانی اظهار داشت: وارد کردن درد و رنج به مردم از علت‌های اصلی تحریم‌هاست و عملکرد مدیران باید در راستای کاهش درد و رنج مردم به عنوان ولی نعمتان نظام مقدس و انقلاب اسلامی ایران باشد.

وی افزود: در دی‌ماه ۹۶، حرکت‌هایی در کشور انجام شد که تمامی تحلیلگران دست‌نشانده دشمن این حرکات را در مسیر براندازی نظام جلوه می‌دادند ولی پس از سخنرانی مقام معظم رهبری، ملت ایران، باری دیگر در ۲۲ بهمن نشان دادند که حماسه آفرین هستند.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان بیان کرد: معجزه حضور مردم در مناسبت‌های ملی متعدد نشان داده است ایران از آن همه است و این نظام محدود به مذهب و نژاد خاصی نیست.

نفیسی، خدمت به مردم فهیم، ولایتمدار و متدین را ارزش و افتخاری بزرگ دانست و اظهار امیدواری کرد: مدیران کارنامه‌ای سفید و نگاشته شده از خدمت داشته باشند.

وی گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی موجود، باید بحث اشتغال و اقتصاد در دستور کار بخشدار جدید باشد و موانع موجود بر سر راه تولید در این بخش برداشته شود.

سپس فرماندار سیریک گفت: این شهرستان سیریک از سال ۸۷ از بخش بیابان به شهرستان ارتقاء یافت و از همان سال نیز بخشداری بخش بمانی با حضور نخستین بخشدار فعالیت خود را آغاز کرد.

عبدالله پرتابیان اظهار داشت: شهرستان سیریک در این چند سال بر روی ریل پیشرفت و توسعه قرار گرفته و امید است با راه‌اندازی سازمان منطقه مکران، این روند رو به رشد، شتاب گیرد.

وی افزود: در شهر بندر کوهستک به‌عنوان مرکز بخش بمانی، حرکت‌های چشمگیری صورت گرفته و در حال حاضر پروژه‌های خوبی آماده بهره‌برداری است.

گفتنی است، در پایان این آئین، از زحمات بیش از چهار ساله شهاب‌الدین ذاکری قدردانی و رحیم سنجری به‌عنوان بخشدار جدید بخش بمانی سیریک معرفی شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما