کدخبر : 159639
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۲
فاقددیدگاه
پرینت

بازیکنان خودشان را باور کنند، استقلال خوزستان در لیگ می‌ماند

جنوب پرس: مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ما بازیکنان جوان بسیار خوبی داریم که اگر خودشان را باور کنند می‌توانند کار بزرگی کنند. ماندن تیم در لیگ دور از ذهن نیست و همه تلاش خود را می‌کنیم تا تیم را در لیگ حفظ کنیم.

بازیکنان خودشان را باور کنند، استقلال خوزستان در لیگ می‌ماند

سیدمحمد علوی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  جنوب پرس ، در اهواز درباره بازی روز گذشته تیمش برابر سپیدرود رشت، اظهار کرد: از جانب ما بازی خوبی ارائه شد و علاوه بر بازی بسیار خوبی که ارائه دادیم، لطف خدا هم باعث شد که ما این بازی را ببریم.

وی افزود: کسانی که در ورزشگاه حاضر بودند از دیدن این بازی زیبا لذت بردند و باز هم خوشحالم که توانستیم دست پر زمین را ترک کنیم.

مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با اشاره به تأثیرگذاری نبود علی کریمی روی نیمکت سپیدرود، گفت: این تیم واقعاً از درون دچار مشکلاتی است و واقعا ناراحتم که این تیم با این همه هوادار دچار چنین شرایطی شده است و امیدوارم هر چه زودتر اوضاع‌شان بهبود یابد.

وی درباره شرایط زمین رشت اظهار داشت: تیم ما فوتبال را روی زمین خوب بازی می‌کند و بچه‌ها خوب یکدیگر را پیدا می‌کنند اما به‌هرحال شرایط بازی روی چمن مصنوعی کمی مشکل‌تر است.

علوی عنوان کرد: از زمانی که آقای بوستانی در تیم بود تیم ما خوب و زیبا بازی می‌کند؛ در برابر پیکان کار سختی داریم اما اگر مثل همیشه بازی کنیم می‌توانیم موقعیت‌های خوبی ایجاد کرده و بازی را ببریم.

وی ادامه داد: ما بازیکنان جوان بسیار خوبی داریم که اگر خودشان را باور کنند و بدانند که می‌توانند کار بزرگی را صورت دهند، ماندن تیم در لیگ دور از ذهن نیست و بنده و آقای قنبری همه تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا تیم را در لیگ حفظ کنیم.

مربی استقلال خوزستان گفت: بازی برابر پیکان و ذوب‌آهن برای ما بسیار سرنوشت‌ساز خواهد بود و می‌‌تواند به بازگشت ما در جدول بسیار کمک کند.

وی درباره رامین داوودی گلزن جوان تیم استقلال خوزستان بیان کرد: رامین بازیکن بسیار خوبی است که در این دیدار از فرصت‌هایش به خوبی استفاده کرد و قابلیت خود را نشان داد که از مربیان تیم ملی امید می‌خواهم توجه ویژه‌ای به این بازیکن داشته باشند.

علوی در پایان گفت: امیدوارم شرایطی رقم بخورد که آقای بوستانی به تیم برگردد و باشگاه با وی به توافق دوباره دست پیدا کند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما