کدخبر : 159609
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳
فاقددیدگاه
پرینت

۴۰۰۰ دانش‌آموز در مسابقات ورزشی دانش‌آموزی استان بوشهر شرکت کردند

جنوب پرس: بوشهر - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: چهار هزار دانش‌آموز در مسابقات ورزشی دانش‌آموزی استان بوشهر شرکت کردند.
۴۰۰۰ دانش‌آموز در مسابقات ورزشی دانش‌آموزی استان بوشهر شرکت کردند

به گزارش جنوب پرس ، حسن قلندری ظهر شنبه در آئین اختتامیه مسابقات فوتسال دانش آموزی استان در سالن آزادگان بوشهر اظهار داشت: این دوره از مسابقات فوتسال با حضور ۱۰۰ ورزشکار دختر و ۱۶۰ ورزشکار پسر در قالب ۲۶ تیم برگزار شد که کیفیت خوبی برخوردار بوده است.

قلندری با اشاره به اینکه این مسابقات در دوره تحصیلی متوسطه دوره اول پسران با حضور ۱۶ تیم برگزار شد یادآور شد: در پایان مسابقات این دوره تحصیلی، تیم شهرستان دشتی مقام اول، شهرستان دشتستان مقام دوم و شهرستان گناوه نیز مقام سوم را کسب کرد.

وی تصریح کرد: ۱۰ تیم در دوره تحصیلی متوسطه دوره اول دختران شرکت داشتند که شهرستان جم مقام اول، شهرستان کنگان مقام دوم و شهرستان دشتستان نیز مقام سوم را کسب کرد.
قلندری همچنین از برگزاری مسابقات والیبال دانش آموزان دوره تحصیلی متوسطه دوم دختران خبر داد و افزود: در مسابقات والیبال ۱۲ تیم شرکت داشتند که هر متشکل از ۱۲ نفر بوده است

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان بوشهر اضافه کرد: در پایان این مسابقات، تیم شهرستان دشتستان مقام اول، شهرستان بوشهر مقام دوم و شهرستان دشتی نیز مقام سوم را کسب کردند.

وی گفت: برگزاری مسابقات ورزشی برای ۳۰ هزار دانش آموز در شهرستان های استان بوشهر با اولویت دختران و شرکت چهار دانش آموز در مسابقه های استانی از جمله برنامه های این معاونت در سال جاری بوده است که خوشبختانه به هدف این معاونت دست یافتیم.

مدرسه نمونه آزادگان دشتی در دوره متوسطه اول پسران و مدرسه ام البنین جم در دوره متوسطه اول دختران به عنوان تیم های قهرمان به نمایندگی از استان در مسابقات فوتسال کشوری شرکت خواهند کرد و همچنین مدرسه شاهد ثارالله دشتستان در دوره متوسطه دوم دختران نیز به عنوان نماینده استان در مسابقات والیبال کشوری شرکت خواهد داشت.

سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزی استان در دو بخش دختران و پسران با مشارکت ۴ هزار دانش آموز از آذر ماه سال جاری آغاز شده است و تا فروردین ماه سال ۹۸ ادامه می یابد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما