کدخبر : 159598
جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۵
فاقددیدگاه
پرینت

اکران فیلم کوتاه «دعوای بزرگ» به کارگردانی محمود شهبازی

جنوب پرس: فیلم کوتاه داستانی به تهیه کنندگی مجتمع فرهنگی دیجیتال خلیج فارس استان هرمزگان در جشنواره فیلم ۱۰۰ ثانیه اکران شد.

اکران فیلم کوتاه «دعوای بزرگ» به کارگردانی محمود شهبازی

محسن عباسی مدیر تولید فیلم کوتاه «دعوای بزرگ» عصر امروز در گفت و گو با خبرنگار  جنوب پرس ، در بندرعباس اظهار داشت: این فیلم که به نویسندگی مشترک علی کوزه‌گر و معصومه ذکی‌پور در تابستان سال‌جاری فیلمبرداری و تدوین شد به موضوع الگوپذیری رفتار فرزندان از دعواهای والدین می‌پردازد.

وی افزود: در این فیلم، بازیگر نونهال روناک اهتمام با بازیگردانی جواد انصاری، نقش خود را به خوبی در جلوی دوربین محمود شهبازی بازی کرد.

مدیر تولید فیلم کوتاه «دعوای بزرگ» تصریح کرد: محمد رضا شیانی دستیار تصویر و بردیا دهقانی طراح صحنه این فیلم بودند. همچنین کیانوش بحرینی و حسین عباس‌نسب به عنوان دستیار تولید این فیلم را یاری کردند.

عباسی گفت: در سال ۹۷، مجتمع فرهنگی دیجیتال خلیج فارس هشت فیلم کوتاه تولید کرد که البته سه مورد از آنها در قالب انیمیشن سه بعدی و دو‌ بعدی  بوده است.

وی ادامه داد: همچنین ۱۹ مورد فیلمنامه کوتاه دیگر توسط علی کوزه‌گر و معصومه ذکی‌پور نوشته شده است که امیدواریم به زودی وارد فاز تولید شود.

مدیر تولید فیلم کوتاه «دعوای بزرگ» ابراز داشت: با توجه به گسترش روزافزون فضای مجازی و تغییر ذائقه مخاطبان به محتوای ساندویچی، جشنواره فیلم ۱۰۰ ثانیه هر سال بیش از پیش مورد عنایت هنرمندان کشور قرار می‌گیرد.

عباسی بیان داشت: با توجه به آنکه مجتمع فرهنگی دیجیتال خلیج فارس علاوه بر فیلم‌های فوق در موضوع کاهش آسیب‌های اجتماعی، ۱۰۰ فریم کاریکاتور و پوستر فاخر و همچنین ۱۰۰ فریم اینفوگرافیک تولید کرده است در جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت و همچنین همایش ملی دخانیات با کسب رتبه برتر مورد تقدیر ویژه قرار گرفت.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما