کدخبر : 159381
چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
فاقددیدگاه
پرینت
مقدمات احیای تیم شهرداری یاسوج با دیدار تاج و مقدم

مزه جام فوتسال شهر پاک زیر دندان شورا و شهردار/تیم شهرداری یاسوج راه‌اندازی می‌شود تنها به یک شرط

جنوب پرس: تیم شهرداری یاسوج تنها به یک شرط راه‌اندازی می‌شود.
13971208000132_Test_PhotoN

به گزارش جنوب پرس ، از یاسوج تیم فوتبال شهرداری یاسوج در اواخر سال‌های دهه گذشته تا سال‌های منتهی به نیم اول دهه اخیر یکی از قدرت‌های فوتبال در جنوب کشور به شمار می‌رفت که بنا به گفته مهدی تاج که تا یک قدمی فینال جام حذفی هم پیش رفت و تا نزدیکی‌های دروازه لیگ برتر فوتبال پیش آمد.

تیم فوتبال شهرداری یاسوج خیلی زود و به همت هواداران پرشور و پرشمار خود در ورزشگاه پیر شهر یاسوج به لقمه گلوگیری برای تیم‌های دیگر تبدیل شد و تقریبا تیمی نبود که در ورزشگاه تختی شهر یاسوج زخمی تیم شهرداری نشود.

اما خیلی زود دست‌های پیدا و پنهان که تنها به منافع خود می‌اندیشیند و برای مردم احترامی قائل نیستند این تیم را به سراشیبی سقوط کشاندند و ترمز شهرداری یاسوج کشیده شد و به تاریخ سپرده شد.

شورا و شهرداری یاسوج که در آن دو آن عملکرد چندانی نداشتند برای این که در راه خواسته‌های خود هزینه‌ای برای جوانان نکنند ابتدا تیم را به لیگ دسته دوم فرستادند سپس نام آن را تغییر دادند و در نهایت طومار آن را پیچیدند.

حال با گذشت چند سال از سقوط تیم فوتبال شهرداری یاسوج با سفر مهدی تاج به این استان رئیس فدراسیون فوتبال جای خالی شهرداری یاسوج را احساس کرد هر چند که پالس‌های مثبتی از درون شورا و شهرداری به گوش رسید.

علی اکبری‌تبار عضو فوتبال دوست شورای شهر که مسابقات فوتسال جام شهر پاک را به خوبی به عنوان تجربه نخست خود در یاسوج اجرا کرده بود را باید بانی این تجدید نظر در راه‌اندازی تیم فوتبال شهرداری یاسوج دانست که البته شهردار یاسوج نیز تا آنجا که می‌دانیم با رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر همراه است.

روز گذشته و بلافاصله بعد از دیدار نستهن مقدم شهردار یاسوج با مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال میزبان شهردار در دفتر خبرگزاری فارس بودیم و در لابلای گفت‌وگوی خود با شهردار گریزی هم به دیدار اخیر وی با شخص اول فوتبال کشور زدیم.

مقدم با بیان این که برای راه‌اندازی مجدد تیم فوتبال شهرداری یاسوج خودمان پیشقدم بودیم نه آقای تاج، اظهار کرد:  با تجربه‌ای که از مسابقات بزرگ فوتسال شهر پاک داشتیم به فکر افتادیم تا برای ایجاد شور و نشاط میان جوانان دوباره تیم فوتبال شهرداری را راه‌اندازی کنیم.

براساس گزارش فارس شهردار یاسوج با بیان این که تیم فوتبال شهرداری را تنها با یک شرط راه‌اندازی می‌کنیم گفت: به این شرط که تیم کاملا بومی باشد و از ظرفیت‌های درون استان تنها استفاده شود این تیم را راه‌اندازی می‌کنیم و حمایت‌های لازم را خواهیم کرد بنابراین هواداران فوتبال بدانند که دیگر در این تیم خبری از بازیکنان غیر بومی نخواهد بود اما بهترین‌های بومی استان  را جذب خواهیم کرد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما