کدخبر : 158755
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸
فاقددیدگاه
پرینت
نماینده مردم شادگان در مجلس:

وضعیت راه‌های خوزستان نگران کننده است/معاون عمرانی منصوب شود

جنوب پرس: نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت راه‌های خوزستان نگران کننده است و بسیاری از مسیرهای مواصلاتی این استان فرسوده شده‌اند.
2674860

به گزارش جنوب پرس ، حجت‌الاسلام و المسلمین مجید ناصری نژاد پیش از ظهر امروز یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان عنوان کرد: وضعیت انتصاب معاون عمرانی استانداری خوزستان باید هر چه سریع تر مورد رسیدگی قرار بگیرد.

وی افزود: متأسفانه در این زمان از وضعیت پروژه‌های وزارت راه و شهرسازی در استان گله‌مند هستیم، این استان نیازمند توجه بیشتری در این بخش است.

ناصری نژاد گفت: وضعیت خط راه‌آهن خرمشهر به تهران مناسب نیست و نیازمند ساماندهی است. وضعیت فعلی این خط راه‌آهن که جز اولین خط‌های احداث‌شده در کشور محسوب می‌شود، خطرناک است.

 ناصری نژاد گفت: فرودگاه‌های استان نیز از لحاظ وسعت و تجهیزات دچار مشکلاتی هستند، این فرودگاه‌ها نیاز استان را مرتفع نمی‌کنند، با توجه به پایین بودن کیفیت پروازها در استان در اکثر مواقع شاهد بیشترین نرخ بلیط هستیم.

وی اظهار کرد: بسیاری از شهرهای استان ظرفیت فعالیت بندری دارند اما متأسفانه به این بخش توجهی نمی‌شود.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: وضعیت راه‌های استان نگران کننده است، بسیاری از مسیرهای مواصلاتی استان فرسوده شده‌اند. به صورت کلی در بحث احداث و ساماندهی وضعیت راه‌های استان دچار مشکلات بسیاری هستیم. آمار کشته‌ها و آسیب دیدگان حوادث رانندگی در استان روز به روز بیشتر می‌شود، در چنین شرایطی اکثر پروژه‌های راه استان متوقف شده‌اند.

براساس گزارش مهروی همچنین با اشاره به لزوم ساماندهی روشنایی مسیرهای مواصلاتی استان گفت: این مشکل باعث شده تا تعداد تصادفات در استان افزایش یابد. کمبودهای موجود در استان در زمینه راه روستانی نیز باید مورد توجه قرار بگیرد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما