کدخبر : 158402
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
فاقددیدگاه
پرینت

انقلاب اسلامی با وحدت و انسجام ملت خلق شد

جنوب پرس: فرماندار کهگیلویه گفت: انقلاب اسلامی ایران انقلاب بی‌نظیری بود که ملت با وحدت و انسجام خلق کردند.

انقلاب اسلامی با وحدت و انسجام ملت خلق شد

به گزارش جنوب پرس ، از کهگیلویه،جعفر نیکبخت امروز در اجتماع باشکوه مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب که در میدان امام حسین(ع) دهدشت برگزار شده بود اظهار داشت: به رغم سمپاشی دشمنان که تصمیم داشتند ملت را نا امید و غمگین کنند و تحریم‌هایی که به وجود آوردند و قصد براندازی نظام جمهوری اسلامی را داشتند اما مردم با این حضور دشمنان را نا امید کردند.

فرماندار کهگیلویه گفت:انقلاب اسلامی یک رخداد تاریخی و بی‌نظیر بود و ملت با وحدت کلمه و انسجام انقلاب را به پیروزی رساندند.

وی افزود:دشمنان نظام همیشه قصد داشتند آرمان‌های را از ما بگیرند و ملتی مظلوم باشیم اما ملت ایران به حول و قوه الهی و با رهبری امام راحل نظام اسلامی را مستقر کردند.

نیکبخت تصریح کرد:دشمنان نظام از ابتدا شروع به توطئه و تهدید کردند جنگ تحمیل کردند که نظام را از پیشرفت و توسعه باز دارند اما زبان آماری نشان می‌دهد توسعه در جمهوری اسلامی در مقایسه با گذشته حداقل هزار برابر است.

فرماندار کهگیلویه ادامه داد:ملت ایران نظاره‌گرند که نظام اسلامی با سرعت در حال توسعه است اگر مقایسه کوچکی انجام دهیم در همین شهرستان قبل از انقلاب آب برق بهداشت و..نبود دبیرستان نداشتیم دانش آموزان برای ادامه تحصیل به شهرستان‌های مجاور می‌رفتند امروز اما مراکز آموزش عالی داریم و در اکثر روستاها پزشک مستقر است.

وی با بیان اینکه مقایسه خدمات بعد از انقلاب نسبت به قبل از انقلاب نا عادلانه است،ادامه داد: به فرموده امام راحل که فرمودند« پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیب نرسد» مردم مانند گذشته پشتیبانی خواهند کرد و انقلاب به صاحبش امام عصر(عج)واگذار خواهد شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما