کدخبر : 158397
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
فاقددیدگاه
پرینت

آیت‌الله فرحانی: مسؤولان کشور به توصیه‌های اقتصادی رهبر توجه کنند

جنوب پرس: مردم شهرستان ایذه در کنار مسؤولان با حضور در راهپیمایی و جشن چهلمین پیروزی انقلاب اسلامی افتخار دیگری را برای خود در تاریخ نظام به ثبت رساندند.

آیت‌الله فرحانی: مسؤولان کشور به توصیه‌های اقتصادی رهبر توجه کنند

به گزارش جنوب پرس ، از ایذه، جشن چهلمین سال انقلاب اسلامی ایران ظهر امروز با حضور گسترده مردم شهرستان ایذه و شرکت پرشور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن به پایان رسید.

در این مراسم مردم شهرستان ایذه در کنار مسؤولان استانی و شهرستان که در این جشن بزرگ حضور پیدا کرده بودند شعار وحدت و انزجار از استکبار جهانی را سر دادند. حضور اقشار مختلف جامعه از سنین مختلف و با لباس‌های محلی از نکات قابل بیان این جشن و راهپیمایی بود.

مسؤولان مشکلات اقتصادی را با نگاه به دستورات رهبر رفع کنند

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در حاشیه این راهپیمایی بزرگ در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس اظهار کرد: عدد  در فرهنگ ایران اسلامی به عنوان نماد کمال است، امروز انقلاب اسلامی به اوجی از کمال رسید که قدرتی علمی، فرهنگی، معنوی و حتی اقتصادی را در سطح کلان منطقه شاهدیم.

آیت‌الله عبدالکریم فرحانی افزود: امیدواریم این حضور حماسی مردم شهرستان ایذه نمادی از بیعت مردم و عشایر با مقام معظم رهبری باشد و مسؤولان نظام هم توفیق داشته باشند با ارائه خدمات بهتر مشکلات اقتصادی موجود در کشور را با نگاه به دستورات مقام معظم رهبری برطرف کنند.

حفظ جغرافیای کشور از برکات انقلاب اسلامی بود

هدایت‌الله خادمی در حاشیه این راهپیمایی با تبریک جشن  سالگی انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران تنها انقلابی در دنیا است که توانست برای مردمش آزادی و استقلال را به ارمغان آورد و تنها انقلابی بود که بعد از پیروز شدن انتخابات را به وجود آورد و این حق را به مردمش داد تا برای آینده خود تصمیم بگیرند.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: علاوه برا اینکه مردم در انتخاب‌های خود آزاد هستند که چه نماینده و دولتی و با چه تفکری انتخاب کنند، انقلاب اسلامی تنها انقلابی بود که به هیچ وجه به جغرافیای کشور ضربه وارد نکرد در صورتی که در برخی از انقلاب های خارجی مانند هندوستان پس از پیروز شدن نیز کشورشان به چند قسمت تبدیل شد.

حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان اعتقاد مردم به انقلاب است

علی طاهری نیز در حاشیه این مراسم اظهار کرد: حضور پرشور و حماسی مردم در این راهپیمایی نشان از اعتقادی است که مردم به انقلاب اسلامی دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ایذه افزود: این حضور پرشور مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی است که با اقدامات و فشارهای خود به دنبال دل سرد کردن مردم بودند و نقشه‌های آنها را نقش بر آب کرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما