کدخبر : 158395
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
فاقددیدگاه
پرینت

سنگ تمام مردم بوشهر در تولد ۴٠ سالگی انقلاب/ بارندگی هم مانع حضور مردم نشد

جنوب پرس: همزمان با فرارسیدن ۲۲ بهمن ماه مردم انقلابی بوشهر برای برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی به صحنه آمدند تا با حضور انقلابی خود برگ زرین دیگری را در تاریخ این انقلاب ثبت کنند.

سنگ تمام مردم بوشهر در تولد ۴٠ سالگی انقلاب/ بارندگی هم مانع حضور مردم نشد

به گزارش جنوب پرس ، از بوشهر، همزمان با فرارسیدن ۲۲ بهمن ماه مردم انقلابی استان بوشهر در سرتاسر این استان برای برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی به صحنه آمدند تا با حضور انقلابی خود برگ زرین دیگری را در تاریخ این انقلاب ثبت کنند.

در شهر بوشهر این مراسم از ساعت ۹ صبح مقابل بسیج مرکزی آغاز شد و مردم این دیار خود را به میعادگاه رساندند. در این مراسم حضور جوانان و نوجوانان و نونهالان انقلابی و نسل چهارمی‌ها که با پرچم‌های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران در این مراسم شرکت کرده بودند چشمگیر بود؛ آنها آمده بودند تا با مشت‌های گره کرده پاسخ محکمی را به یاوه گویی‌های سران آمریکا و جهان غرب بدهند.

در این بین عده‌ای از مردم با در دست داشتن دست نوشته‌هایی با مضمون مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس و مرگ بر اسرائیل خشم و انزجار و نفرت خود را از سیاست‌های پلیدانه و مستکبرانه آمریکا و جهان استکبار نشان دادند.در این مراسم همچنین پرچم های آمریکا و اسرائیل در میان خشم و نفرت راهپیمایان به آتش کشیده شد.

آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و تعدادی از مسؤولان لشکری و کشوری در کنار مردم این مسیر راهپیمایی را پیمودند. گلباران شدن مسیر راهپیمایی توسط هلی‌کوپترها زیبایی خاصی را به مراسم بخشیده است.

این مراسم از ساعت ۹ صبح از مقابل بسیج مرکزی بوشهر آغاز شد و مردم این شهر با پیمودن مسیر تا مصلی جمعه بوشهر تجمع کردند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما