کدخبر : 158352
یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
فاقددیدگاه
پرینت

راهپیمایی ۲۲ بهمن بوشهر بصورت زنده از شبکه‌های سراسری رسانه ملی پخش می شود

جنوب پرس: راهپیمایی 22 بهمن تماشایی و دشمن شکن امسال شهرستانهای استان بوشهر، برای اولین بار از شبکه‌های سراسری رسانه ملی، بصورت زنده پخش می شود.
13971121000243_Test_PhotoN

به گزارش جنوب پرس ، سید حسین ناظر صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راهپیمایی ۲۲ بهمن تماشایی و دشمن شکن امسال شهرستانهای استان بوشهر، برای اولین بار از شبکه‌های سراسری رسانه ملی، بصورت زنده پخش می‌شود.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اعلام این مطلب گفت: این مرکز برای پخش زنده و مستقیم راهپیمایی، درحداقل هفت نقطه استان شامل چهار نقطه در شهر بوشهر و شهرستانهای دشتستان، گناوه و کنگان برنامه‌ریزی کرده است.
به گزارش فارس وی افزود: برای انعکاس این رویداد مهم جهانی در استان بوشهر ۲۲ گروه برنامه ساز صدا و سیما اطلاع رسانی خواهند کرد.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر که مسؤولیت کارگروه رسانه ها و فضای مجازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را نیز بر عهده دارد با اشاره به اینکه ابزارهای رسانه ای قادر به انعکاس همه ابعاد و ظرفیتهای حضور گسترده مردم نیستند گفت: بیش از ۱۰۰ رسانه اعم از صدا و سیما، خبرگزاریها، روزنامه ها، هفته نامه‌ها و پایگاههای خبری استان حضور تاریخی مردم استان بوشهر در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را برای جهانیان منعکس خواهند کرد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما