کدخبر : 158345
یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
فاقددیدگاه
پرینت

فراخوان حزب عدالت‌طلبان ایران اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

جنوب پرس: حزب عدالت‌طلبان ایران اسلامی شاخه استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

فراخوان حزب عدالت‌طلبان ایران اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش جنوب پرس ، حزب عدالت‌طلبان ایران اسلامی شاخه استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: انقلاب اسلامی ایران چهلمین سال پیروزی خود را در حالی پشت سر گذاشت که ثابت کرد از پایه های استواری چون ایدئولوژی اسلام ناب محمدی(ص) و ولایت مطلقه فقیه، قانون اساسی پویا و تحکیم نهادهای انقلاب که امام راحل بنا نهاده برخوردار است.

در این بیانیه تصریح شده است: این پایه های مستحکم با فداکاری و کمک‌های مردم انقلابی در همه عرصه های دفاع از انقلاب و لبیک به رهنمودهای پیامبرگونه حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری طی چهار دهه، انقلاب اسلامی را بیمه کرده است. قطعا تشکیل نهادهای انقلاب از توده مردم توسط خمینی کبیر عرصه را بر دشمنان داخلی و خارجی تنگ و توطئه آنان را یکی پس از دیگری خنثی و انقلاب را مقاوم و آبدیده تر کرده است.

در بیانیه حزب عدالت‌طلبان آمده است: حضور سپاه پاسداران و بسیج مستضعفین در مقابله با عوامل برانداز و ۸ سال دفاع مقدس در طول جنگ تحمیلی با تقدیم صدها هزار شهید و جانباز و آزاده گویای این واقعیت افتخار آمیز است و تداوم و ایستادگی آنها در ادامه خباثت های بیگانگان باعث غرور و مباهات است و همچنین نهادهایی که نقش بسیار موثری در محرومیت زدایی و دستگیری از قشر مستضعف جامعه مانند کمیته امداد و جهاد سازندگی را داشتند و برقراری امنیت داخلی توسط کمیته های انقلاب حقیقتی است که دوست و دشمن نمی توانند منکر آن شوند، در سایه این داشته های ارزشمند است که امروز بعد از چهل سال اینچنین امنیت پایداری نه تنها در کشور ایران اسلامی برقرار است بلکه خورشید این انقلاب در سراسر دنیا به درخشش در آمده است و دشمن را به خشم واداشته تا علیرغم همه توطئه‌ها علیه نظام اسلامی همچنان با بیش از صدها دستاورد مهم هر روز پرفروغ تر بدرخشد و دشمنان انقلاب را عصبانی کرده باشد که تحمل چهل سالگی انقلاب اسلامی را نداشته باشند.

حزب عدالت طلبان ایران اسلامی ضمن دعوت از آحاد مردم مسلمان و شهید پرور و انقلابی استان کهگیلویه و بویراحمد برای حضور در راهپیمائی یوم الله ۲۲ بهمن و شرکت در جشن چهل سالگی انقلاب با همه آنها با رهبری والامقام و شهیدان گلگون کفن عهد و پیمان می بندیم تا همچون گذشته در راه آرمانهای امام و رهبری استوار بمانیم و در برابر توطئه های ایادی داخلی و خارجی ایستادگی کنیم.

محمدرحیم دهراب پور
دبیر حزب عدالت طلبان ایران اسلامی شاخه استان کهگیلویه و بویراحمد

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما