کدخبر : 158260
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
فاقددیدگاه
پرینت

دعوت حزب موتلفه کهگیلویه و بویراحمد برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

جنوب پرس: حزب مؤتلفه اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با تبریک جشن 40 سالگی انقلاب از همه اقشار برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت به عمل آورد.

دعوت حزب موتلفه کهگیلویه و بویراحمد برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش جنوب پرس ، سید علی‌محمد دانشی در یاسوج با تبریک جشن چهل سالگی انقلاب اظهار کرد: به کوری چشم دشمنان این دهه فجر را نیز پشت سر گذاشتیم و انقلاب وارد دهه ۵۰  از عمر خود شد.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی با یادی از مرحوم محمدنبی حبیبی دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی که چندی پیش به دیار باقی شتافت تصریح کرد: حزب موتلفه اسلامی در همه دوران پیش و بعد از انقلاب در کنار رهبری و آرمان‌های انقلاب بوده و هیچ چیز موجب نگردیده که دست از اعتقاد راسخ خود نسبت به انقلاب و نظام بردارند.

این فعال سیاسی در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در روز ۲۲ بهمن امسال مردم باید یک بار دیگر فریاد مرگ بر آمریکا سر دهند تا حکام استعمارگر امریکا صدای مردم را بشنوند تصریح کرد: همان گونه که مقام معظم رهبری در روز ۱۹ بهمن فرمودند همه فریاد ملت ما بر سر حکام آن کشور از گذشته تا امروز است.

وی از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان مردمی آگاه و بصیر و همیشه در صحنه یاد کرد که امسال نیز به مانند سال‌های گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور حماسی خواهند داشت.

دبیر حزب مؤتلفه استان از حضور خود و همه اعضای حزب در راهپیمایی ۲۲ بهمن در تمامی نقاط استان خبر داد و از همه اقشار به خصوص احزاب سیاسی خواست تا در کنار مردم در این راهپیمایی حضور داشته باشند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما