کدخبر : 158234
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
فاقددیدگاه
پرینت

صرفه جویی از موثرترین راهکارهای درمان اقتصاد بیمار کشور است

جنوب پرس: نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر رعایت صرفه جویی در بخش‌های مختلف از سوی مردم و مسؤولان، گفت: صرفه جویی از موثرترین راهکارها در درمان اقتصاد بیمار کشور است.

صرفه جویی از موثرترین راهکارهای درمان اقتصاد بیمار کشور است

به گزارش جنوب پرس ، حسین هاشمی تختی شامگاه پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار فارس در قشم اظهار داشت: امروز دشمن تلاش بسیاری برای ایجاد مشکل در جامعه و ناامید کردن مردم دارد، اما به طور یقین با وحدت و همدلی می‌توان راهکاری موثر در جهت برون رفت از مشکلات اتخاذ کرد.

وی با اشاره به بحث‌های مربوط به تغییر نرخ حامل‌های انرژی، گفت: صحبت‌های بسیاری در این خصوص وجود دارد و ما پیشنهاد داده‌ایم که یک میانگین مصرف مشخص و براساس قیمت مصوب دولتی ارائه شود و بالاتر از آن میانگین به قیمت تمام شده واقعی عرضه شود.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید از هزینه بی‌مورد و اضافی در دستگاه‌ها پرهیز، و با ایجاد یک مکانیزم موثر از فرار مالیاتی برخی‌ها که درآمدهای کلان دارند اما از دادن مالیات اجتناب می‌کنند، پیشگیری شود.

هاشمی تختی با اشاره به برکات پیروزی انقلاب اسلامی در جامعه، بیان داشت: امروز به برکت این انقلاب، ایران اسلامی کشوری قدرتمند و پیشرفته در سطح منطقه و جهان است و موفقیت‌های بسیاری حاصل شده است.

وی ابراز داشت: دنیا بار دیگر در روز ۲۲ بهمن شاهد خلق حماسه‌ای دیگر از مردم ایران اسلامی خواهد بود و مردم با حضور پرشورشان نشان خواهند داد که همواره پشتیبان این انقلاب و ولایت فقیه هستند.

هاشمی‌تختی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی سازمان بنادر و دریانوردی در ایجاد اسکله‌های گردشگری، گفت: کارهای بسیار خوبی با تکیه بر توانمندی نیروهای جوان بومی صورت گرفته و این نشان از گام‌های موثر در جهت ایجاد اشتغال و درآمدزایی در منطقه دارد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما