کدخبر : 158193
پنج شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
فاقددیدگاه
پرینت

تمام قد از مطالبات قانونی صیادان جاسک حمایت خواهم کرد

جنوب پرس:  فرماندار جاسک گفت: در مقابل افراد منفعت طلب تمام قد از مطالبات قانونی صیادان این شهرستان حمایت خواهم کرد.

تمام قد از مطالبات قانونی صیادان جاسک حمایت خواهم کرد

به گزارش جنوب پرس ، محمد رادمهر ظهر پنجشنبه در جمع مردم و صیادان شهرستان جاسک گفت: قبل از انقلاب شهرستان جاسک در حوزه صیادی هیچ گونه امکانات وخدماتی دریافت نمی کرد اما اکنون به برکت انقلاب در این ۴۰ سال خدمات شایانی در این حوزه صورت گرفته است.

رادمهر بیان داشت: ساخت دواسکله چند منظوره در مرکز شهر و اسکله گوکسر در بخش لیردف، ۷ موج شکن برای استفاده صیادان، اعطای تسهیلات مناسب برای تجهیز صیادان و مجوز صید در آبهای سرزمینی و آبهای دور، تاسیس کارخانه جات تن ماهی، پودر ماهی، سردخانه، یخسازی برخی از جمله این خدمات است.

فرماندار جاسک ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های ویژه استاندار هرمزگان و پیگیری مسائل و مشکلات مردمی به ویژه موضوع صیادان عنوان کرد: مجوز شناورهای صنعتی و صید ترال در صورت تخلف وعدم رعایت ضوابط ابطال می شود.

رادمهر اظهارداشت: اجازه نخواهم داد افراد منفعت طلب  با دور زدن قانون ،آسیب غیر قابل جبران به اکوسیستم دریایی و محیط زیست سواحل مکران وارد کنند.

رئیس شورای تامین شهرستان با بیان اینکه برای خدمت به مردم هیچ گونه مرز بندی نداریم خاطرنشان کرد: همه مسئولان دستگاهای اجرای، بسیج وسپاه برای خدمت به مردم درکنار هم هستیم زیرا صاحبان واقعی این انقلاب ونظام خود مردم هستند و در امر خدمات رسانی به مردم هیچ گونه تعارفی  با اشخاص نداریم.

وی بیان داشت: در خصوص کشتی های صیادی با یک بام و دو هوا نمی شود  رفتار کرد مردم شاهد رفتار وعکس العمل ما هستند و به خوبی می تواند نظر دهند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما