کدخبر : 158178
پنج شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
فاقددیدگاه
پرینت

عملیات اجرایی احداث ساختمان اداری کمیته امداد جم آغاز شد

جنوب پرس: رئیس کمیته امداد شهرستان جم گفت: ساختمان کمیته امداد با 750 متر زیربنا دارای سه طبقه و با اعتبار دو میلیارد و 100 میلیون تومان عملیات اجرایی آن آغاز شده و طی یک سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش جنوب پرس ، عبدالحسین رهبر امروز در آیین آغاز عملیات اجرایی ساختمان اداری کمیته امداد شهرستان جم، اظهار داشت: ساختمان کمیته امداد قدمت دیرینه داشت و پیگیری‌هایی جدی برای احداث ساختمان جدید کمیته امداد در دستور کار بوده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان جم افزود: امروز با همراهی و تلاش‌هایی که صورت گرفت شاهد آغاز عملیات اجرایی ساختمان اداری کمیته امداد شهرستان جم هستیم و امیدواریم این پروژه هر چه سریع‌تر به بهره‌برداری برسد.

۷۰۰ خانواده از چرخه حمایتی کمیته امداد جم خارج شده‌اند

وی تصریح کرد: این ساختمان با ۷۵۰ متر زیربنا دارای سه طبقه و با اعتبار دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان عملیات اجرایی آن آغاز شده و طی یک سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

رهبر با بیان اینکه کمیته امداد یکی از بزرگ‌ترین سازمان‌های حمایتی کشور است افزود: علاوه بر سازمان‌های حمایتی، دولت و مجلس شورای اسلامی نیز توجه ویژه‌ای به محرومین و قشر کم درآمد جامعه دارند و طی سال‌های اخیر سرانه مستمری مددجویان سه برابر شده است.

وی با بیان اینکه در گذشته کمیته امداد به دنبال افزایش مددجویان تحت پوشش خود بوده است تصریح کرد: امروزه کمیته امداد به دنبال توانمندسازی خانواده‌ها در موضوع های اقتصادی، فرهنگی و فکری و اجتماعی است و گام‌های موثری نیز برداشته است.

رئیس کمیته امداد شهرستان جم با بیان اینکه از سال ۹۲ تا کنون بیش از ۷۰۰ خانواده از چرخه حمایت کمیته امداد جم خارج شده اند خاطرنشان کرد: ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات به خانواده‌ها ارائه شده است و جم سهمیه ۱۴۰ تسهیلات اشتغال‌زایی دارد که تاکنون بیش از ۲ میلیارد تومان جذب شده است.

مسؤولان برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند

نماینده مردم شهرستان های جنوبی استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با تبریک چهلمین پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: این انقلاب برای اقشار ضعیف و پا برهنه‌ها است و همه  مسؤولان باید برای رفع مشکلات مردم و به خصوص فقرا و قشر کم‌درآمد جامعه تلاش کنند.

سکینه الماسی افزود: یکی از دغدغه‌های مدیران کمیته امداد طی سال‌های اخیر احداث ساختمان اداری کمیته امداد جم بوده و من به عنوان یک مددکار اجتماعی این شرایط را کاملا درک می‌کنم.

وی بیان کرد: ساختمان اداری کمیته امداد شهرستان جم با اعتبار نفت که از پکیج ۶۰۰ میلیاردی گرفته شده است عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما