کدخبر : 158082
سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
فاقددیدگاه
پرینت

ایجاد تعاونی دانش‌آموختگان با تخصیص ۴ هزار میلیارد ریال دولت به کهگیلویه و بویراحمد

جنوب پرس: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دولت امسال افزون بر چهار هزار میلیارد ریال اعتبار با بهره پایین به استان تخصیص داده که شرایط بسیار مناسبی برای ایجاد تعاونی دانش آموختگان در ایجاد واحدهای اشتغالزا و تولیدی فراهم شده است.

ایجاد تعاونی دانش‌آموختگان با تخصیص 4 هزار میلیارد ریال دولت به کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش جنوب پرس ، از یاسوج، علی‌محمد احمدی  بعدازظهر امروز با حضور در مرکز الکترونیکی و پاسخگویی ارتباطات مردمی(سامانه سامد) به صورت مستقیم پای صحبت‌ها و درد دل‌های ۲۲ نفر از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد نشست.

وی سپس در جمع خبرنگاران راه‌اندازی تلفن گویای ۱۱۱ را از اقدامات خوب انجام شده دانست و گفت: مردم استان می‌توانند بدون مراجعه به استانداری استان و تنها از طریق سامانه ۱۱۱ شکایات، پیشنهادات و درخواست‌های خود را با مسؤولان استان در میان بگذارند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:  این سامانه با ثبت مطالبات مردم از مراجعات حضوری مردم جلوگیری و باعث تسریع در رسیدگی به مشکلات آنها می‌شود.ای سامانه پل ارتباطی بین مردم و دولت است  مردم می‌توانند مشکلات خود را با مسؤولان در میان گذاشته و پاسخ خود را دریافت کنند.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پس از شنیدن مشکلات و درخواست‌های مردمی تا حصول نتیجه از طریق معاونین و مدیران دستگاه‌های اجرایی پیگیری خواهم کرد، گفت: اشتغال دانش‌آموختگان، پرداخت تسهیلات، ارائه برخی از خدمات عمومی روستایی، آسفالت راه روستایی و تامین آب کشاورزی برخی از درخواست‌های مردمی بود.

احمدی همچنین در پاسخ به شهروندی که مدعی تضییع حقوق خود در جذب نیرو بود افزود: تأکید ما بر رعایت امر قانون، حق‌الناس و صیانت از حقوق مردم در همه امور است و اگر جایی موضوعی خلاف قانون باشد با آن مقابله می‌کنم  و خودم چنین مسائلی را شخصا پیگیری می‌کنم.

وی با اشاره به محدود بودن جذب نیرو در دستگاه‌های دولتی گفت: برای ایجاد اشتغال جوانان دولت امسال بالغ بر چهار هزار میلیارد ریال اعتبار با بهره پایین اختصاص داده که با اختصاص این مبلغ، شرایط مناسبی برای راه‌اندازی تعاونی دانش‌آموختگان در واحدهای اشتغالزا و تولیدی فراهم شده است.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در پایان خاطرنشان کرد: متقاضیان جویای کار و اشتغال در مناطق روستایی با ارائه برنامه می‌توانند از تسهیلات ارزان قیمت بهره‌مند شوند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما