کدخبر : 158078
سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴
فاقددیدگاه
پرینت

برگزاری مرحله حضوری آزمون استخدام بخش خصوصی در شیراز

جنوب پرس: مرحله حضوری دومین آزمون استخدام بخش خصوصی، پنجشنبه 18 بهمن در شهر شیراز برگزار می‌شود.

برگزاری مرحله حضوری آزمون استخدام بخش خصوصی در شیراز

به گزارش جنوب پرس ، از شیراز و به نقل از روابط عمومی آزمون استخدام بخش خصوصی، مرحله حضوری این آزمون با حضور پذیرفته‌شدگان مرحله نخست از استان‌های فارس، هرمزگان و کهگیلویه و بویراحمد برگزار خواهد شد.

 در این مرحله، بیش از یک هزار و ۴۰۰ نفر-مصاحبه توسط نمایندگان شرکت‌ها از منتخبین دعوت‌شده انجام خواهد شد و مصاحبه داوطلبان استان‌های دیگر، هفته‌های آتی، طبق برنامه زمانی منتشرشده برگزار می‌شود. هفته گذشته، شهر کرمان، میزبان مرحله حضوری این آزمون بود.

فرآیند دومین آزمون استخدام بخش خصوصی از تابستان امسال با ثبت‌نام ۱۳۰ هزار نفر در سراسر کشور آغاز شد و شرکت‌کنندگان در مرحله نخست در آزمون اینترنتی شرکت کردند.

اولین آزمون استخدام بخش خصوصی در سال ۱۳۹۶ با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موسسه کار و تأمین اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و دیگر نهادهای مرتبط با حضور نزدیک به ۶۰ هزار نفر در ۲۶۶ عنوان شغلی برگزار شد که درنهایت ۸۲۰۰ نفر از طریق آزمون به شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان در سراسر کشور معرفی و مشغول به کار شدند.

 شرکت‌کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت آزمون به نشانی www.inre.ir مراجعه فرمایند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما