کدخبر : 158062
سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲
فاقددیدگاه
پرینت

ساخت ورزشگاه ۱۰ هزار نفری متناسب با جمعیت میناب نیست

جنوب پرس: میناب - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: ساخت ورزشگاه ۱۰ هزار نفری برای شهری با جمعیت ۱۰۰ هزار نفر مانند میناب تناسبی ندارد.

ساخت ورزشگاه ۱۰ هزار نفری متناسب با جمعیت میناب نیست

به گزارش جنوب پرس ، ژاله فرامرزیان صبح سه شنبه در حاشیه بازدید و بهره برداری از پروژه های ورزشی شهرستان میناب گفت: در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی فرصتی شد تا با سفر به استان هرمزگان و شهرستان میناب از نزدیک بتوانیم مجموعه فعالیتها واقدامات  در دست اجرا بازدید شود تا بتوان در خصوص وضعیت پیشرفت و نیازهای این منطقه بر نامه ریزی و خدمات دهی داشته باشیم.

فرامرزیان با اشاره به افتتاح سالن ورزشی واماکن موجود در شهرستان بیان داشت: امیدواریم که این اماکن ورزشی به عنوان یک زیرساخت برای سلامت و نشاط مردم موثر باشد تا بتوانیم با موفقیت این زیر ساختها را توسعه دهیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان اظهارداشت: یکی از مجموعه موارد ومشکلات مردم در حال حاضر کم تحرکی است و ما به عنوان مسئول باید بتوانیم این زیرساختها را باهمکاری همه دستگاهها نسبت به تامین اعتبار و تخصیص آن برنامه ریزی کنیم تا از عقب ماندگی که در این حوزه وجود دارد خدمات رسانی متناسب با نیاز این منطقه صورت گیرد.

فرامرزیان عنوان کرد: ساخت زیر ساختهای ورزشی باید متناسب با یک رویکردمناسب باشد واز هدر رفت منابع با توجه به محدود بودن آنها جلوگیری شود و تلاش می شود تا زیر ساختهای نیمه تمام در شهرستان به پایان برسد.

فرامرزیان با اشاره به ساخت ورزشگاه ۱۰ هزار نفری میناب گفت: این پروژه همانند سایر پروژه های موجود در استان هرمزگان  یک عقب ماندگی جدی دارند که می توان به عدم نظارت به کار پیمانکاران در اجرا وساخت پروژه ها اشاره کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان اظهارداشت: فرماندار شهرستان و همه مسئولان که علاقه مند به تکمیل این پروژه هستند خود را مسئول بدانند تا با همکاری آنها برای رفع موانع اقدام شود و این مکان که سالها از آن گذشته تکمیل کرده و در اختیار مردم قرار دهیم.

فرامرزیان با بیان اینکه جانمایی این مکان با توجه به آبگیر بودن آن شرایط لازم برای ساخت پروژه ندارد گفت:می توان به جانمایی مکانی دیگر زمینه ساخت یک دهکده ورزشی را با فاز بندهای متعدد فراهم کرد.

معاون توسعه مدیریت ومنابع وزارت ورزش وجوانان تصریح کرد: ساخت ورزشگاه ۱۰ هزار نفری برای شهری با جمعیت ۱۰۰ هزار نفر مانند میناب بیش از ۵ هزار ببیننده را نمی توان پیش بینی کرد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما