کدخبر : 158013
سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
فاقددیدگاه
پرینت

برگزاری جشن انقلاب در دورترین نقاط کهگیلویه و بویراحمد به همت گروه‌های جهادی

جنوب پرس: مسؤول سازندگی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: گروه های جهادی دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی به روستاهای که قبلاً خدمات جهادی ارائه داشتند، سرکشی می کنند و جشن انقلاب برگزار می‌کنند.
13970516000855_Test_PhotoN

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بسیج دانشجویی، مالک انوری مسؤول سازندگی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ایام الله دهه فجر دانشجویان به روستاهای دور افتاده می‌روند و برنامه‌های متناسب با ایام الله را برگزار و در روز ۲۲ بهمن هم‌زمان با سراسر استان و کشور در ده‌ها روستای دور افتاده و محروم راهپیمایی برگزار می‌کنند.

وی افزود: گروه‌های جهادی دانشجویی استان در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی به روستاهای که قبلاً خدمات جهادی ارائه داشتند، می‌روند و جشن انقلاب و برنامه‌های ایام فاطمیه را برگزار می‌کنند.

انوری بیان داشت: این برنامه‌ها از ۱۳بهمن از روستای دژسلیمان گچساران شروع و در روز ۲۲بهمن در روستاهای محروم دیشموک، چاروسا و لوداب با راهپیمایی مردم این روستاها و ویژه برنامه های ۲۲ بهمن به اتمام می‌رسد.

براساس گزارش فارس وی تصریح کرد: در این ایام برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی، جُنگ شادی، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری با اهدا جوایز ارزنده، توزیع سبد غذایی برای خانواده‌های نیازمند و همچنین استفاده و هدایت ظرفیت‌های خود روستاها انجام می‌شود.

لازم به ذکر است استان کهگیلویه و بویراحمد دارای ۲۱ گروه جهادی دانشجویی فعال است که در طول سالها به صورت مداوم به مناطق محروم اعزام و خدمات‌رسانی می‌کنند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما