کدخبر : 157993
سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
فاقددیدگاه
پرینت

سپاه امام صادق (ع) بوشهر عنوان ممتاز کشور را دریافت کرد

جنوب پرس:  همزمان با جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی، سپاه امام صادق (ع) عنوان سپاه ممتاز هشتمین جشنواره مالک اشتر را در بین سپاه‌های استانی کسب کرد.
3036300

به گزارش جنوب پرس ، سرهنگ حسین تمیمی نیا دبیر اشراف کلی فرماندهی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اظهار کرد: طبق تدبیر حکیمانه امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) فرمانده معظم کل قوا، در نیروهای مسلح علاوه بر نظارت‌های تخصصی و میدانی و بازرسی‌های موردی، کنترل راهبردی نیز با عنوان «اشراف کلی فرماندهی» نیز به وجود آمده است.

وی افزود: هرسال آخرین وضعیّت و عملکرد رده‌های سپاه مبتنی بر محورهای اساسی، مؤلفه و شاخص‌های کنترلی از طریق سلسله مراتب فرماندهی با دستورالعمل‌ها و فرآیند اشراف گردآوری و توسط کارگروه‌هاس کارشناسی تحلیل و ارزیابی شده و نتیجه به همراه راهکارهای آمادگی و ارتقای نیروها به محضر فرماندهی معظم کل قوا تقدیم می‌شود.

دبیر اشراف کلی سپاه استان بوشهر تصریح کرد: یکی از خروجی‌های مهم اشراف فرماندهی، شناسایی سازمان‌ها، نیروها و رده‌های پیشرو و فرماندهان و مدیران موفق‌تر است که عملکرد آن‌ها به صولی ارزیابی و به صورت سالانه نیز در چهار سطح سازمانی در قالب جشنواره‌ای به نام مالک اشتر نخعی از آن‌ها قدردانی می‌شود.

سرهنگ تمیمی نیا خاطرنشان کرد: هشتمین جشنواره مالک اشتر با حضور سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه، سردار علی فدوی معاون هماهنگ کننده کل سپاه و سردار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه برگزار شد که سپاه امام صادق (ع) برای دومین سال پیاپی به عنوان سپاه ممتاز در بین سپاه‌های استانی معرفی و از سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) تجلیل به عمل آمد.

براساس گزارش مهروی افزود: همچنین در این مراسم سرگرد علی کارگر مسئول معاونت ایمنی و اقدامات تأمینی و سرهنگ شهسوار حاجی پور مسئول معاونت تربیت و آموزش بسیج سپاه امام صادق (ع) به عنوان برترین رده در بین سپاه‌های استانی معرفی و از آن‌ها تجلیل به عمل آمد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما