کدخبر : 157970
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
فاقددیدگاه
پرینت

۱۶ زوج جوان نیازمند قشمی راهی خانه بخت شدند

جنوب پرس: رئیس کمیته امداد شهرستان قشم گفت: 16 زوج جوان تحت حمایت این نهاد با اهدای جهیزیه و کمک‌هزینه ازدواج از سوی کمیته امداد و خیران نیکوکار زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

16 زوج جوان نیازمند قشمی راهی خانه بخت شدند

 غلامرضا غلامی ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار جنوب پرس ، در قشم بابیان اینکه اهدای کمک‌هزینه جهیزیه به فرزندان مددجوی در شرف ازدواج یکی از برنامه‌های مهم این نهاد محسوب می‌شود، اظهار داشت: ۱۶ زوج جوان تحت حمایت این نهاد با اهدای جهیزیه و کمک‌هزینه ازدواج از سوی کمیته امداد و خیران نیکوکار زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون این نهاد ۱۱۱ زوج با حمایت این نهاد ازدواج کردند، افزود: در سال جاری کمک‌هزینه تأمین جهیزیه به نوعروسان سه میلیون تومان و هدیه ازواج پسران تحت حمایت نیز دو میلیون تومان است.

رئیس کمیته امداد شهرستان قشم ادامه داد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی ازجمله مهارت‌های زندگی مشترک، آشنایی با سبک زندگی دینی، مدیریت اقتصاد خانواده و خدمات مشاوره باهدف تحکیم بنیان خانواده به زوج‌های جوان از دیگر خدمات این نهاد است.

غلامی با یادآوری این مطلب که اعتبارات کمک‌هزینه ازدواج و خرید جهیزیه مددجویان از منابع دولتی و مشارکت‌های مردمی تأمین می‌شود گفت: امیدواریم با مشارکت خوب خیران، جوانان در آستانه ازدواج با دریافت کمک‌هزینه جهیزیه، زندگی مشترک خود را آسان‌تر آغاز کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما