کدخبر : 157967
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
فاقددیدگاه
پرینت

اجرای طرح هادی در ۵۵ روستای گچساران با اعتباری بیش از ۸۰۴ میلیارد ریال

جنوب پرس: رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون طرح هادی در 55 روستای گچساران با اعتباری به مبلغ 804 میلیارد و 126 میلیون ریال صورت گرفته است.

اجرای طرح هادی در 55 روستای گچساران با اعتباری بیش از 804 میلیارد ریال

حمدالله عباسپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار جنوب پرس ، در گچساران اظهار کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون طرح هادی در ۵۵ روستای  گچساران با اعتباری به مبلغ ۸۰۴ میلیارد و ۱۲۶ میلیون ریال صورت گرفته است.

 وی با بیان اینکه در قبل از پیروزی انقلاب تمامی روستاهای گچساران زیرساخت‌های لازم رفاهی را نداشته‌اند، گفت: در این مدت ۱۳ هزار ۹۰۰ متر بازگشایی مسیر روستایی، ۸۸۶ هزار و ۲۵۰ متر مربع زیرسازی آسفالت، ۹۷۴ هزار و ۳۰۹ متر مربع بیس و  آسفالت، ۱۴۳ هزار و ۷۲۵ متر مربع ساماندهی فضا، ۴۹ هزار و ۶۴۰ متر احداث جدول و چهار هزار و ۲۳۰ متر احداث جوی سنگی و کانال صورت گرفته است.

 رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران افزود:  همچنین در این چهار دهه از عمر پربرکت نظام جمهوری ۸۸ هزار و ۶۶۵  متر مربع سنگفرش، یک هزار و ۳۱۰ متر احداث دیوار حائل، ۱۴ دهنه پل،  و احداث ۱۴ پارک روستایی از مهمترین دستاوردهای انقلاب در روستاهای این شهرستان است.

 وی ابرازکرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تعداد چهار هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی روستایی در این شهرستان با دریافت تسهیلات بازسازی و بهسازی مقاوم سازی شده است.

 عباسپور با بیان اینکه هفت هزار واحد مسکونی روستایی در گچساران وجود دارد، عنوان کرد:  تاکنون تعداد هشت هزار و ۹۷۰ واحد مسکونی در روستاهای گچساران  سند مالکیت صادر شده است.

این مسوول ادامه داد:  از ابتدای انقلات تا کنون تعداد ۹۰۰ قطعه زمین در سطح روستاهای گچساران به افراد واجد شرایط واگذار شده است.

 این مسوول بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی  تعداد ۴۵۰ واحد مسکونی در شهر دوگنبدان احداث شده است.

عباسپور تصریح کرد: امسال مبلغ۴۲ میلیارد ریال  از محل اعتبارات نفت به توسعه زیر ساخت های ورزش روستایی این شهرستان اختصاص یافت.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران در ادامه به دیگر دستاوردهای  چهل ساله انقلاب در این شهرستان اشاره کرد و گفت: بازگشایی و ساماندهی از رینگ خیابان کیامرثی تا فلکه سادات که هم‌اکنون در حال انجام است، احداث  پنج زمین چمن مصنوعی در پنج روستا شهرستان،  احداث ۲ سالن ورزشی در روستاهای مارین و پادوک و بازسازی بافت فرسوده دوگنبدان که تا کنون یک هزار و ۳۰۰ واحد آن ساخته  شده از اقدامات در حال انجام در شهرستان گچساران است.

 منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما