کدخبر : 157943
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
فاقددیدگاه
پرینت

انسان‌های نقش‌آفرین مردان صداقت هستند

جنوب پرس: یاسوج- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: انسان هایی می توانند نقش آفرینی کنند که به جای وانمود، مردان نمود باشند و به جای عدم صداقت، مردان صداقت باشند.

انسان‌های نقش‌آفرین مردان صداقت هستند

به گزارش جنوب پرس ، آیت الله  سید شرف الدین ملک حسینی ظهر دوشنبه در آیین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی انقلاب اسلامی در یاسوج، افزود: اگر ما صادقانه خدمات را ارائه دهیم، نیاز نیست لاپوشانی و بازیگری کنیم و با دروغ چیزی را نشان دهیم که حقیقت ندارد.

آیت الله ملک حسینی خاطرنشان کرد: اگر این شد، می توانیم به مردم بگوییم که این مشکلات و سختی ها را داریم، در این رنج ها و مصائبیم، گرانی ها و سختی ها را می دانیم و باید برطرف کنیم. اگر چنین نبود، رویی نداریم که حتی واقعیات را در رابطه با مشکلات اقتصادی بگوییم.

آیت الله ملک حسینی عنوان داشت: هر پدیده ای بود و نمودی دارد و انقلاب نیز حقیقت و بود است و باید نمود هم داشته شود.

آیت الله ملک حسینی تصریح کرد: نمایشگاه ها نمود بودهاست و نمود باید بر پایه صراحت، صداقت و تبیین واقعیت باشد.

وی افزود: نمودها باید نشانگر احترام به ذهن مخاطب و احترام به تاریخ باشد.

آیت الله ملک حسینی با بیان اینکه در مقابل نمود، گاه وانمودهایی رخ داده است، عنوان داشت: وانمود یعنی نیست، اما چنین می نماییم که هست. در این موارد به انسان هایی که مخاطب است توهین شده، تحقیر شده اند و به تاریخ نیز خیانت کرده ایم.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: دروغ در لباس راست و ظلم در لباس عدالت، ظلم، توهین، تحقیر، آموزش و فساد و دروغگویی و بازی با احساسات و رسوایی در پایان است.

آیت الله ملک حسینی خاطرنشان کرد: انقلاب با بود عظیمش و بستر برای نمود صحیح و واقعیش می تواند به مثابه یک نقطه عطف در تاریخ بشریت، یعنی سرآغاز آمادگی جهان برای ظهور منجی عالم بشریت باشد.

آیت الله ملک حسینی گفت: انقلاب می تواند در عرصه های مختلف به جهان نشان دهد که بشر باید بداند آن آینده اصیل که قابل قیاس با هیچ حقیقتی نیست، باید چگونه آغاز شود و چه نیازهای بشر باید به آن پاسخ داده شود.

نماینده ولی فقیه در استان عنوان داشت: انقلاب چون انقلابی در همه ابعاد وجودی انسان، از مادی و معنوی و در عرصه های مختلف، اقتصادی اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و بین المللی بود، می تواند به مثابه آغازی برای دوران آخر الزمان و آماده شدن بشر برای عصر طلایی ظهور باشد. اما می دانیم انسان هایی می توانند نقش آفرینی کنند که به جای وانمود، مردان نمود باشند و به جای عدم صداقت، مردان صداقت باشند.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: نمایشگاه یعنی ابراز آن وقعیت و واقعیت را باید با حقیقت ابراز کرد و آفرین بر کسانی که خواستند در پرتو تصمیم های شورای سیاست گذاری دستاورد های چهل سالگی انقلاب، این نمایشگاه را برگزار کنند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما