کدخبر : 157935
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
فاقددیدگاه
پرینت

دانش آموزان رسالت های تبلیغی خود برای دین را انجام دهند

جنوب پرس: اهواز - رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: دانش آموزان رسالت های تبلیغی خود برای دین اسلام را از شبکه های اجتماعی تا فضای واقعی، انجام دهند.

دانش آموزان رسالت های تبلیغی خود برای دین را انجام دهند

به گزارش جنوب پرس ، پیش از ظهر امروز همایش «صدرائیان ولایی؛ دانش‌آموزان انقلابی» با حضور ۵۰۰ نفر از دانش‌آموزان دبیرستان‌های علوم و معارف اسلامی صدرا سازمان تبلیغات اسلامی با حضور رئیس این سازمان در اهواز برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین قمی با حضور در این برنامه عنوان کرد: تبلیغ اسلام شان مسلمانی است و هر انسانی که از معارف الهی درسی گرفته است، وظیفه دارد تا آن را نشر دهد. دانش آموزان مدارس صدرا مسئولیت بیشتری به نسبت سایر دانش آموزان در تبلیغ اسلام و دین دارند.

وی افزود: دانش آموزان  رسالت های تبلیغی را از شبکه های اجتماعی تا فضای واقعی انجام دهند.

در این برنامه جمعی از دانش آموزان مدارس صدرای ولایت برنامه هایی همچون شعرخوانی، مداحی و تواشیح را به اجرا درآوردند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور در ادامه سفر یک روزه خود به استان خوزستان در ساعت ١٥ امروز نیز همایش «حماسه‌آفرینان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی» با حضور ۷۰۰ نفر از مداحان، هیئات مذهبی، مبلغان و هنرمندان، مدیران مؤسسات قرآنی و کانون‌های فرهنگی استان با همکاری هیئت رزمندگان اسلام و حوزه هنری خوزستان حاضر خواهد شد.

تشکیل جلسه‌ علما و روحانیون به میزبانی استاندار خوزستان با سخنرانی آیت‌الله شفیعی در گیت بوستان دیگر برنامه‌ای است که در این روز با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین قمی همراه خواهد بود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما