کدخبر : 157914
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
فاقددیدگاه
پرینت

حاصل ایستادگی ۴۰ ساله ملت ایران در برابر تهدیدها و تحریم‌ها آبادانی و توسعه ایران اسلامی است

جنوب پرس: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه ملت ایران در طول 40 سال عمر انقلاب از گردنه‌های سختی عبور کردند، گفت: مردم در برابر تحریم‌ها و تهدیدها ایستادگی کردند، سوختن و ساختند که حاصل این سوختن و ساختن آبادانی ایران اسلامی است.
حاصل ایستادگی 40 ساله ملت ایران در برابر تهدیدها و تحریم‌ها آبادانی و توسعه ایران اسلامی است

به گزارش جنوب پرس ، علی‌محمد احمدی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نمی‌توان فرآیند عزت ملت بزرگ ایران را در یک سالن گنجاند و در طی چند برنامه بگوییم چه خدماتی در طول چهار دهه اخیر شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: آنچه در چهار دهه اخیر اتفاق افتاد به همت والای مردمانی بود که با تاسی از معمار بزرگ انقلاب اسلامی همه گردنه‌های خطر را پشت سر گذاشتند تا ایران اسلامی به شکوه و بالندگی برسد.

وی تصریح کرد: ملت ایران در طول این ۴۰ سال، تهدیدها، تحریم‌ها و جنگ‌ را پشت سر گذاشتند و جنگ و بدخواهی‌ها و نقشه دشمنان بر این ملت صبور تاثیری نداشت آنها با همه مشکلات ساختند و سوختند که حاصل سوختن و ساختن مردم ایران آبادانی و توسعه ایران اسلامی است.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دستاوردهای انقلاب در این استان گفت: مردم کهگیلویه و بویراحمد پس از انقلاب هم در عرصه جنگ تحمیلی حضور داشتند و هم در عرصه سازندگی نقش آفرینی کردند.

احمدی بیان کرد: انقلاب اسلامی امروز چهل سالگی خود را جشن می‌گیرد اما هنوز در نیمه راه هستیم و باید تلاشمان را برای توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر ایران اسلامی و البته استان کهگیلویه و بویراحمد بیشتر کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مردم ایران اسلامی شایسته زندگی و کرامت بیشتر و بهتری هستند، دهه فجر فرصت ارزشمندی است تا مسیر را برای خدمت بهتر و بیشتر به مردم بازنگری کنیم.

وی در خصوص برگزاری اولین نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب در استان گفت: مردم استان ما بدانند آنچه در میدان عمل رخ داده بسیار فراتر از نمایشگاه است اما برگزاری این نمایشگاه فرصت خوبی برای اطلاع‌رسانی خدمات نظام و انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما