کدخبر : 157911
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
فاقددیدگاه
پرینت

۴۳ پروژه با اعتبار یک هزار و ۱۶۲میلیارد ریال در کهگیلویه افتتاح وکلنگ زنی شد

حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد ۴۳ پروژه با اعتبار یک هزار و ۱۶۲ میلیارد ریال در کهگیلویه افتتاح وکلنگ زنی شد.
۴۳ پروژه با اعتبار یک هزار و ۱۶۲میلیارد ریال در کهگیلویه افتتاح وکلنگ زنی شدبا

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از  استانداری استان ۴۳ پروژه عمرانی و اقتصادی با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، هاشمی‌پور نماینده مردم شهرستان های چهارگانه در مجلس شورای اسلامی، نیکبخت فرماندار، مدیران استانی و مسؤولان محلی به مناسبت دهه فجر در شهرستان کهگیلویه افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در آیین افتتاح پنج طرح به نمایندگی از دیگر طرح‌ها و پروژه‌های این شهرستان با تبریک دهه فجر چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، اعتبار این تعداد پروژه‌ها و طرح‌ها را یک هزار و ۱۶۲ میلیارد ریال و اشتغالزایی آنها را ۵۱۳ نفر عنوان کرد.

علی محمد احمدی افزود: از مجموع پروژه‌های شهرستان کهگیلویه ۳۹ پروژه با اعتبار یک هزار و ۹۳ میلیارد ریال و اشتغالزایی  ۵۰۰ نفر در بخش عمرانی است.

وی اظهار داشت: از این تعداد پروژه عمرانی ۳۰ پروژه با ۹۴۲ میلیارد ریال افتتاحی و ۹ پروژه با اعتبار ۱۵۱ میلیارد ریال کلنگ‌زنی است.

استاندار ابراز داشت: چهار طرح با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال در بخش اقتصادی است که از این تعداد سه طرح با اعتبار ۶۱میلیارد و  ریال افتتاحی و یک طرح با اعتبار ۹ میلیارد ریال کلنگ زنی می باشد.

احمدی ، ۷۶۲ واحد مسکن مهر با اعتبار ۳۷۶ میلیارد ریال، جاده دهدشت – سوق با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال، جاده قلع ریئسی – جاورده با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال، جاده‌های روستایی لیراب، چهاب- کوشک – بویری با اعتبار ۴۴ میلیارد ریال، بهسازی بخشی از شبکه آب دهدشت با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال را برخی از پروژه‌های افتتاحی بیان کرد.

استانداری، سالن ورزشی دیشموک و سالن ورزشی چنگلوا و سه چمن مصنوعی جمعا با اعتبار ۳۸ ریال میلیارد ریال و احداث میدان انقلاب، ۲ حلقه پل خیابان‌های شهید چمران و امیرکبیر را از دیگر طرح‌های افتتاحی این شهرستان برشمرد.

 استاندار، پروژه بازآفرینی شهری بازار روز دهدشت با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال، ساختمان اداری بیمه سلامت با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال، احداث پارک نرگسی با اعتبار پنج میلیارد ریال، پل ارتباطی موردراز، چمن مصنوعی سرماهور، ساختمان کمیته امداد امام(ره) دهدشت با اعتبار ۱۶ میلیارد ریال را برخی از طرح های کلنگ زنی در شهرستان کهگیلویه برشمرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما