کدخبر : 157820
یکشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
فاقددیدگاه
پرینت

۳ پروژه بهداشتی در تنگستان به بهره‌برداری رسید

بوشهر - به مناسبت دهه مبارک فجر، سه خانه بهداشت با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال در تنگستان به بهره‌برداری رسید.

۳ پروژه بهداشتی در تنگستان به بهره‌برداری رسید

به گزارش جنوب پرس ، فرماندار شهرستان تنگستان صبح یکشنبه در آیین بهره‌برداری از خانه بهداشت بازویی تنگستان اظهار داشت: توسعه سلامت به عنوان یک اولویت بسیار مهم در دستور کار است و در این راستا طرح‌های مهمی اجرا شده است.

عبدالحسین رفیعی‌پور گفت: دولت در طرح تحول سلامت تلاش کرده تا عدالت در سلامت را در جامعه گسترش دهد که بهداشت و درمان تنگستان نیز در همین راستا تلاش‌های بسیار و قابل‌تقدیری انجام داده است.

وی افزود: آنچه نیاز مردم در بخش بهداشت و درمان است باید بدون فوت وقت و در کمترین زمان ممکن انجام شود زیرا سلامتی از جایگاه مهمی در معادلات و تصمیمات کلان جامعه برخوردار است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: در دهه مبارک فجر و در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی سه خانه بهداشت در تنگستان با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و استانداری بوشهر به بهره‌برداری می‌رسد.

عادل مقدس افزود: نگاه دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت و درمان در راستای ایجاد فضای مناسب در راستای خدمات‌دهی به مردم بوده و با بهره‌برداری از خانه بهداشت بازویی تنگستان با اعتبار چهار میلیارد ریال جمعیتی بالغ بر هزار و ۴۰۰ نفر از خدمات مطلوب‌تری برخوردار خواهند شد.

وی با اشاره به خدمات جمهوری اسلامی در سال‌های پس از انقلاب در ارتقا شاخص‌های سلامت تصریح کرد: خانه‌های بهداشت به عنوان اولین سنگر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در طول انقلاب اسلامی خدمات ارزشمندی را به مردم ارائه داده و بخش عظیمی از سلامت در جامعه مرهون تلاش‌های کارکنان این بخش است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما