کدخبر : 157725
جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
فاقددیدگاه
پرینت

گراوند: نیازمندی‌های روستا بررسی شد و به‌زودی امکانات ارسال می‌شود / رایزنی با وزارت کشور برای حل مشکلات

جنوب پرس: استاندار بوشهر در حاشیه بازدید از روستای دور افتاده بن بید در شهرستان دشتی گفت: نیازمندی‌های روستا بررسی شد و با وزارت کشور نیز صحبت شده و به زودی امکانات ارسال می‌شود.

به گزارش جنوب پرس ، از شهرستان دشتی، عبدالکریم گراوند امروز در بازدید از روستای بن بید که از دورافتاده‌ترین و صعب‌العبورترین روستای شهرستان دشتی است در دیدار با مردم این روستا اظهار داشت: از فرماندار شهرستان دشتی که پیگیر موضوع و حل مشکلات مردم می‌باشد تقدیر میکنم.

استاندار بوشهر افزود: امروز بعد از نشست با فرماندار تصمیم گرفته شد که برای برطرف کردن ‌مشکلات محرومین از نزدیک به دور افتاده‌ترین روستا سفر کنم.

وی با بیان اینکه در این سفر تصمیم گرفته شد که آب و چشمه این روستا بهسازی شود تصریح کرد: در رابطه با طرح هادی و بهداشت کارهایی صورت خواهد گرفت که پیمانکار بنیاد مسکن کار خود را آغاز می‌کند.

گراوند خاطرنشان کرد: نیازمندی‌های مدرسه بررسی شد که امکانات و تجیهزات بزودی ارسال خواهد شد.

وی بیان کرد: همچنین با وزارت کشور صحبت  و پیگیری شده که یک دستگاه بیل‌مکانیکی برای بازگشایی راه در مواقع باران به دهیاری واگذار شود که استفاده کنند.

استاندار بوشهر اظهار داشت: در مورد بحث بهداشت و درمان، ساختمان ۶۰ متری به عنوان خانه بهداشت و استفاده برای دهیار استفاده شود.

وی با بیان اینکه رویکرد و نگاه دولت و ما فقط دهه فجر نیست خاطرنشان کرد: تمام داشته‌های ما مردم هستند و این مردم بودند که از انقلاب و ارزش‌های انقلاب دفاع کردند.

گراوند خاطرنشان کرد: امروز قرار بود یک سکوی پارس جنوبی حمل و افتتاح شود که به آنجا نرفتم و وظیفه خود دانستم که در بین مردم منطقه محروم حضور داشته باشم.

عبدالله نادری نیز در دیدار با مردم روستای بن بید اظهار داشت: امروز اولین استاندار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی  وارد روستای بن بید از شهرستان دشتی شد.

فرماندار دشتی بیان کرد: روستای بن بید از دور افتاده‌ترین و صعب‌العبورترین روستای شهرستان دشتی با جمعیت ۵۰ خانوار و ۱۷۶ نفر جمعیت  و هم مرز روستای دژگاه استان فارس می‌باشد.

وی افزود: روستای بن‌بید دارای ۱۴ دانش آموز دختر و پسر از پایه اول تا ششم ابتدایی در حال تحصیل هستند که مدرسه از سال ۶۵ در این منطقه وجود داشته است.

نادری خاطرنشان کرد: شغل اصلی این مردم کشاورزی و دامداری می‌باشد  که برخی بانوان هم مشغول کارهای قالی بافی هستند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما